Prodej domu 280 m² bez realitky

Džbánov u Vysokého Mýta, Pardubický kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji usedlost - polosamota, dům vhodný k bydlení, rekreaci, případně k chovatelství, zemědělství. Kompletní vnitřní rekonstrukce v letech 2005-2009, nová střecha, výměna oken a dveří.
2 samostatné byty - každý s vlastním přístupem, vel. 3+1 v přízemí a 5+1 v patře s dalšími navazujícími prostory, každý se samostatnými soc. zařízením. 2x plyn....
Nabízím k prodeji usedlost - polosamota, dům vhodný k bydlení, rekreaci, případně k chovatelství, zemědělství. Kompletní vnitřní rekonstrukce v letech 2005-2009, nová střecha, výměna oken a dveří.
2 samostatné byty - každý s vlastním přístupem, vel. 3+1 v přízemí a 5+1 v patře s dalšími navazujícími prostory, každý se samostatnými soc. zařízením. 2x plyn. etáž. kotel (dálkově řízený, pomocí mobilu) - radiátory+podl. topení, obecní vodovod + vlastní studna hl. 23 m, elektro 230/400 V.
Objekt disponuje také místnostmi pro skladování zboží nebo materiálu. Možnost rozšíření na další obytné místnosti (půdní prostor, technické místnosti, přilehlá menší stavení). Objekt je zabezpečen elektronickým zabezpečovacím systémem doplněným požárním hlásičem, kamerový systém s dálkovým dohledem přes mobilní telefon a tablet, internet, wifi, satelitní rozvody ve všech obytných místnostech.
Nemovitost obklopují vlastní rozsáhlé přilehlé pozemky o celk. výměře cca 30.000 m2
Cena 4,8 mil. Kč, značná část vnitřního zařízení v ceně.
Na pozemcích usedlosti se nachází v přípravách také koupací jezírko 70m2, a víceúčelové hřiště. Ovocný sad v počtu cca 25 stromů. Parkovací stání ve dvoře pro 6 automobilů.
V obci se nachází do 500m sportovní zařízení na tenis, nohejbal, volejbal. Vlaková zastávka ve vzdálenosti 1km.
Kontakt 777 240 608
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
280 m²
cena:
4.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více