Pronájem rekreačního objektu 7+1 bez realitky

Cep, Jihočeský kraj

6.900 Kč + 1 Kč

Popis

Cep u Třeboně! Jihočeský kraj! LAST MOMENT!(Třeboňsko)Poslední volné termíny! Vhodný pro rodinu s dětmi, možno jezdit na kolech v bezpečí!
Pronajmu chalupu, která se nachází na okraji malebné vesničky Cep u Třeboně. Leží u místní komunikace, která je nově potažena asfaltem a je možno jezdit na kolečkových bruslích (inlinech) cca 7 km až do Suchdola nad Lužnicí.Chalupa klientům nabízí velkou oplocenou zahradu, kde je velice příjemné posezení.Ze zahrady je možno jít přímo přes louku do lesa, který je protkaný cyklistickými stezkami až do Rakouska.Velký výskyt lesního "bohatství" - borůvek a hub.
VYBAVENÍ: kuchyň s el. sporákem, lednicí, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou. Obývací pokoj s krbovými kamny, 2 lůžky a gaučem, TV, SAT, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Dvě ložnice - 1/2lůžková, 1/2lůžková s patrovou postelí. Jedna ložnice je průchozí. Parkování na vlastním pozemku.

V OKOLÍ: obchod a restaurace v obci, 2 rybníky přímo na návsi (možno zajistit povolení rybaření), velké množství "pískoven" s krásně čistou vodou a plážemi, pěší turistika, knihovna, internet, Czech point, obchod, hospoda, tenisový kurt, nohejbalové hřiště a nové interaktivní hřiště pro děti, velké množtví značených cyklotras např. naučná stezka "Okolo Třeboně". Koupání je možné v čistých pískovnách s pískovými plážemi do 3km. Třeboňsko je známé především velkým počtem rybníků (Svět, Opatovický rybník, Podřezanský, rybník Ruda, Spolský, Děkanec, Jamský, Malý, Velký). Ideální prostředí pro in-line bruslení - 6km dlouhá trasa.

VÝLETY: zámek Třeboň, Červená Lhota, úzkokolejka Jindřichův Hradec - Nová Bystřice, Holašovice, zámek Hluboká nad Vltavou, Kozí Hrádek, Novohradské hory, Žofínský prales, Český Krumlov, klášter Zlatá Koruna, vodní nádrž Římov, vodní nádrž Lipno, hrad Rožmberk nad Vltavou, památník Jana Žižky z Trocnova.
Cena: 6900,- Kč za týden.
Kontakt: lujomi@volny.cz, 775 570 691
Volné termíny: 4.8. - 11.8.
18.8. - 25.8.
25.8. - 1.9.
dále pak mimo sezónu je také volno, ceny mimo sezónu jsou odlišné.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 201165
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Rekreační objekt
Dispozice 7+1
Plocha 1 m²
Cena: 6.900 Kč
Poplatky: 1 Kč
Město: Cep
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 816

Aktivních inzerátů
bez provize

9 296

Realizovaných obchodů
tento rok

447 495 758 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem rekreačního objektu 7+1 bez realitky

6.900 Kč + 1 Kč