Prodej pozemku 319 m² bez realitky

Na Obci, Předměřice nad Labem, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám velmi pěkný stavební pozemek 319m2 v nové klidné zástavbě rodinných domů v Předměřicích nad Labem. Na pozemku je čerstvě vytvořena základová deska na RD 8x8m včetně všech přípojek, základová deska na zahradní domek 3x5m, na kterém je zatím postavena stavební buňka, WC budka a nově vyvrtaná, již osazená studna. Stavební povolení na jednopatrový domek je...
Prodám velmi pěkný stavební pozemek 319m2 v nové klidné zástavbě rodinných domů v Předměřicích nad Labem. Na pozemku je čerstvě vytvořena základová deska na RD 8x8m včetně všech přípojek, základová deska na zahradní domek 3x5m, na kterém je zatím postavena stavební buňka, WC budka a nově vyvrtaná, již osazená studna. Stavební povolení na jednopatrový domek je schválené a platné, stačí začít stavět. Dům těsně sousedí s další rozestavěnou stavbou na sousedním pozemku, se kterou věcným břemenem sdílí společný elektrický HUP a přípojku ke kanalizaci. Stavby jsou od sebe odděleny dilatační spárou.
Příjezd z asfaltové silnice. Asi 50m za pozemkem vede železnice směr Jaroměř. Mezi železnicí a pozemkem obec plánuje vytvořit tenisový kurt přístupný pro místní občany.
Občanská vybavenost v obci je výborná – škola, školka, pošta, potraviny, MHD.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
319 m²
cena:
990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více