Prodej bytu 3+1 bez realitky

Veletržní, Praha - Bubeneč

5.300.000 Kč

Popis

Prodám družstevní byt 3+1+2 komory o celkové rozloze 126m2. Byt je připraven k převodu do OS v roce 2016.
Byt se nachází v krásně zrekonstruovaném domě ve velmi atraktivní lokalitě Letná (roh Veletržní a Ovenecké, okna orientována do ulice Ovenecká). V těsné blízkosti se nachází Královská obora Stromovka a Letenské sady. Do přímého centra Prahy se dostanete tramvají do 10min. Dům se skládá z 20-ti bytových jednotek. Naproti domu se nachází prodejna Billa a v blízkosti jsou další obchody, kavárny, restaurace, základní škola atd.
V přízemí domu se nachází nebytové prostory a zisk z jejich pronájmů umožňuje družstvu hradit veškeré náklady spojené s opravami. Toto finanční zabezpečení družstevníkům umožňuje platit zcela minimální částky vkládané do Fondu oprav (nájem). Tato částka byla stanovena na pouhých 572,- Kč. Celkové náklady na provoz bytu se tím radikálně snižují.

Další informace k bytu:
Byt se nachází ve 2. patře s výtahem (plánován výtah venkovní), má vysoké stropy, původní dveře se zárubněmi a kováním z mosazi. Ve dvou pokojích se nachází starožitná kamna. Topení je plynové (v každé místnosti WAFKY) a v koupelně a kuchyni plynové karmy na ohřev teplé vody. Podlaha je v pokojích tvořena parketami. Dále k bytu náleží malý balkon směřující do dvora. Součástí bytu jsou dvě komory, které navazují na koupelnu a úpravou by např. mohla vzniknout nová moderní prostorná koupelna. V celém bytě jsou nová na míru zhotovená dřevěná okna (včetně balkonových dveří). K bytové jednotce patří i sklep. Možnost TV a Internetu prostřednictvím UPC.

Byt je s ohledem na nízké měsíční náklady a v souvislosti s dokončením tunelu Blanka velmi výhodnou investicí. Byt je zachovalý a s ohledem na současné standardy bydlení otevírá prostor a možnosti k vlastním úpravám.

Cena: 5 300 000 Kč, v případě rychlého jednání možnost diskuse o ceně.

RK v žádném případě nevolat !!!

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 201510
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+1
Plocha 126 m²
Cena: 5.300.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Bubeneč
Typ vlastnictví: Družstevní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ano
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

8 414

Aktivních inzerátů
bez provize

11 563

Realizovaných obchodů
tento rok

561 988 662 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+1 bez realitky

5.300.000 Kč