Prodej domu 100 m² bez realitky

Znojemská, Jihlava, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Předmětem prodeje je ideální ½ podsklepeného rodinného domu o dvou samostatných bytových jednotkách s částečným podkrovím a přistavěnou garáží vč. příslušejících vstupních prostor, půdy, sklepa, dílny, prádelny a sušárny + ½ k tomu náležející zahrady (500 m2). K užívání je určena samostatná bytová jednotka 4+1 v 1. NP a 1 podkrovní...
Předmětem prodeje je ideální ½ podsklepeného rodinného domu o dvou samostatných bytových jednotkách s částečným podkrovím a přistavěnou garáží vč. příslušejících vstupních prostor, půdy, sklepa, dílny, prádelny a sušárny + ½ k tomu náležející zahrady (500 m2). K užívání je určena samostatná bytová jednotka 4+1 v 1. NP a 1 podkrovní místnost.
Dvougenerační RD se nachází v jižní části původní zástavby města Jihlavy v prostoru ve tvaru trojúhelníku s několika domy ohraničeném ulicemi Znojemská, Brtnická a U Slunce. Rodinný dům je situován v blízkosti historického centra města (cca 500 m) na pozemcích p.č. 1921 (251 m2 zastavěná plocha) a p.č. 1922/1 (1018 m2 zahrada).
Hlavní vstup do domu a vjezd do garáže je veden z ulice Znojemská. Boční vstup je veden vrátky přes zahradu z ulice Brtnická naproti zastávce MHD a supermarketu. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy, v těsné blízkosti domu se, kromě výše uvedené zastávky MHD a supermarketu, nachází další obchody, služby, lékárna a zdravotní středisko. Velmi dobrou občanskou vybavenost ještě podtrhuje nákupní centrum City Park Jihlava (cca 5 min chůze).
V tomto dvoupodlažním podsklepeném RD, se společným vstupem a kamenným schodištěm, se nachází 2 samostatné bytové jednotky. Bytové jednotce 4+1 v 1. NP dominuje prostorný obývací pokoj, který je spolu s kuchyní a ložnicí orientovaný na západ. Dětský pokoj a selská jizba s dřevěným trámovým stropem a praktickým kachlovým krbem jsou orientovány na východ do zahrady. Pokoje nejsou průchozí, ale mají samostatný vstup z předsíně, která je středobodem bytu. Vytápění ústřední plynové samostatné pro každý byt.

1. NP
předsíň 6 m2
kuchyně 13 m2
obývací pokoj 23 m2
ložnice 15 m2
dětský pokoj 15 m2
jizba 10 m2
koupelna 4 m2
WC 2 m2
CELKEM 88 m2

K bytu dále náleží 1 místnost v podkroví o výměře 19 m2.

1. PP
prádelna 13 m2
sklep 1 28 m2
sklep 2 – sušárna 18 m2
sklep 3 - dílna 22 m2
CELKEM 81 m2

K bytu patří vkusně udržovaná zahrada o celkové ploše 1018 m2 s trávníkem a skleníkem, plná okrasných a ovocných dřevin. Zahrada je od ulice oddělena živým plotem a háječkem, kterému dominují vzrostlé borovice.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
100 m²
cena:
2.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více