Prodej nebytového prostoru 130 m² bez realitky

Václavské náměstí, Praha - Nové Město

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Kavárna Foodbar se nachází v centru Prahy, v posledních šesti měsících kavárna se změnila do restaurace a získala si reputaci módního luxusního místa. Nová koncepce umožňuje organizovat různé aktivity jako degustace vín, narozeniny, firemní večírky, provádění módních kolekcí a přehlídek atd. V kavárně nainstalován nový zvukový systém, který umožňuje...
Kavárna Foodbar se nachází v centru Prahy, v posledních šesti měsících kavárna se změnila do restaurace a získala si reputaci módního luxusního místa. Nová koncepce umožňuje organizovat různé aktivity jako degustace vín, narozeniny, firemní večírky, provádění módních kolekcí a přehlídek atd. V kavárně nainstalován nový zvukový systém, který umožňuje organizace různých hudebních večerů. Každý večer v Foodbar hrají známí DJ-y a hudenbíky, nebo hráje kvalitní hudba.
V kavarně jsou 2 plazmy a projektory. Zařízeno televize a vysílaní sportovních programů.
Seznam potravin rozšířen kvůli povolení od státních orgánů pro výrobu a prodej teplého jídla. Foodbar ma vynikající kvalitu a design kuchyně. Zorganizovano snídani v dopoledních hodinách pro hotely a ubytovny, které nemají vlastní kuchyň, interakce s cestovními kancelářemi pro stravu skupin turistů a pro bisuness-lunch v odpoledních hodinách.
Kavárna provozuje novou výkonnou klimatizaci.
Celková plocha (1. a 2. patro) - 130 m2.
Skladovací prostory - 68 m2.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
130 m²
cena:
0 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více