Prodej pozemku 2.300 m² bez realitky

Potoky, Roztoky - Žalov, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Výjimečný stavební pozemek za skvělou cenu 1126Kč/m2, jeden z posledních v této staré části Roztok. Leží v malebném údolí pod Levým Hradcem, v nejromantičtější ulici v Roztokách, kterou protéká Žalovský potok. Oceníte genia locci jednoho z nejstarších původně osídlených území. Prosluněný ovocný sad orientovaný na jihozápad. Z celkové výměry 2 300m2 je...
Výjimečný stavební pozemek za skvělou cenu 1126Kč/m2, jeden z posledních v této staré části Roztok. Leží v malebném údolí pod Levým Hradcem, v nejromantičtější ulici v Roztokách, kterou protéká Žalovský potok. Oceníte genia locci jednoho z nejstarších původně osídlených území. Prosluněný ovocný sad orientovaný na jihozápad. Z celkové výměry 2 300m2 je cca 600m2 zastavitelných. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (elektřina, vodovod, plyn). Kanalizaci je možno řešit ČOV s vyústěním do potoka. Parcela nabízí nebývalé soukromí uprostřed zeleně a je přitom jen 500 metrů od stanice MHD (Metro Dejvická 19 min). Horní okraj zahrady lemuje lesík.
Svažitý pozemek umožňuje zajímavé a netradiční architektonické řešení. Ocení ho lidé s kreativním myšlením, kteří chtějí výjimečné bydlení v soukromí, jež jim poskytne propojení domu a velké zahrady. Rozhodně se nejedná o pozemek, který byste nalezli v „satelitu“.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
2.300 m²
cena:
2.590.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více