Prodej bytu 3+kk bez realitky

Kamenická, Praha - Bubeneč

3.790.000 Kč

Popis

Slunný cihlový byt 3+kk v oblíbené rezidenční lokalitě Letná/Bubeneč, na rohu ulic Kamenická a Veletržní.
POPIS BYTU --- Vstup do podlouhlé, rozšířené chodby, jejíž součástí je otevřený kuchyňský kout, WC a koupelna - vše větrané, se světlíkovými okny. Z předsíně vstup do samostatného pokoje (22 m2, ideální pro samostatnou část bytu - ložnice, dětský pokoj, pracovna). Druhý vstup do průchozího pokoje (17 m2), skrze něj do největšího, dominantního pokoje (28m2). Oba tyto pokoje mají atypické a zajímavé řešení s nikami (výklenky směrem do ulice). Je možné udělat úpravu bytu, kdy bude kuchyň integrována do prostředního, průchozího pokoje. (Možno po domluvě vidět u sousedů pod námi, je vypracována i architektonická studie.) Byt je zrekonstruovaný (rozvody vody,odpady, plyn a elektroinstalace) a zachovává všechny původní prvky (krásné křídlové dveře, původní mosazné kování, futra i okna, zrepasované původní dubové parkety). Orientace bytu jihovýchod. Vytápění elektrickými akumulačními kamny. V bytě je zaveden Internet (UPC). K bytu patří ještě sklep (11m2).

POPIS DOMU --- Dům je cihlový, ze 30. let, typické "letenské" zástavby. Má výtah, podsklepení, vstup na dvorek s klidnou historickou zahradou. V současné době je na konci první etapy rekonstrukce (veškeré rozvody). V horizontu cca 3 let by měly být vyměněna okna, nová fasáda. Sousedé v domě jsou dohodyschopní, vztahy přátelské. Žádné problematické partaje.

SITUACE, OKOLÍ --- Byt je větší částí obrácen do hlučnější Veletržní ulice, druhou částí do klidné Kamenické. Nicméně špaletová okna hluk většinově odstiňují, po rekonstrukci oken v domě a dostavení tunelu Blanka by měla být hluková stopa zanedbatelná. Na rozdíl od ulicí s tramvajemi je hluk spíše šumem. V blízkosti (100 m) je Stromovka, Letenské sady (400 m), výborná dostupnost (metro Vltavská, Hradčanská/ 4 tram linky) i občanská vybavenost (mateřská školka i škola v bezprostřední blízkosti). Atraktivita lokality je stále rostoucí. Více informací telefonicky či na osobním setkání

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 202592
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+kk
Plocha 81 m²
Cena: 3.790.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Bubeneč
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 708

Aktivních inzerátů
bez provize

9 047

Realizovaných obchodů
tento rok

433 178 676 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

3.790.000 Kč