Spolubydlení bytu 3+kk, 14 m² bez realitky

Umělecká, Praha - Holešovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dobrý den,máme volný pokoj,do kterého se můžete okamžitě přistěhovat.Já jsem Japonec.Mluvím trošku i česky.Už jsem žil v Praze asi 4 let.V současné době ostatní spolubydlící je angličanka.Bývalý spolubydlící byl Francouz.
Sháníme nového spolubydlícího,který se může ihned přistěhovat.Tady je Letná(Umělecká , Praha7),vedle Parku Stromovky a blízko Parku...
Dobrý den,máme volný pokoj,do kterého se můžete okamžitě přistěhovat.Já jsem Japonec.Mluvím trošku i česky.Už jsem žil v Praze asi 4 let.V současné době ostatní spolubydlící je angličanka.Bývalý spolubydlící byl Francouz.
Sháníme nového spolubydlícího,který se může ihned přistěhovat.Tady je Letná(Umělecká , Praha7),vedle Parku Stromovky a blízko Parku Letná.Ten byt má 3 pokoje,kuchyně,toaleta a vana v koupelně.Nájemné 6000kč(včetně celých poplatků,plyn,elektr,,,atd.),internet je 400 mesicne. a záloha je 6000kč.Pronajímatel bydlí nahoře,tak když máme nějaký problém,můžeme se jich na to přímo zeptat.Oni jsou velmi něžní.
Jestli máte zájem,kontaktujte nás prosím.

Hello, we have room available long-term. The flat is in Letna(Praha7), next to Stromovka park (the street name is"Umelecka") and only a short walk away from Letna Park also.It is a calm neighborhood, and only a 5 minutes walk from trams going to the center and to the metro. The flat has 3 bedrooms, 1 well-equipped kitchen, a toilet, and the bathroom.The price for this room is 6000czk/month(including all utilities).And internet fee is 400/month. The deposit is 6000czk.Owner of a flat is living upstairs,so if we have any problems,we can ask them immediately.They are very gentle.
I am Czech speaker and easygoing Japanese guy,who has been in Prague for 4 years.Currently other flat mates are British girl and French guy.But French guy will soon move out.
We are looking for somebody easygoing and responsible person. If you're interested, please contact us.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
14 m²
cena:
6.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více