Prodej pozemku 2.700 m² bez realitky

Radim - Tužín, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám nádherný pozemek (parcely 65, 65, 66) v obci Tužín severovýchodně od Jičína o rozloze 2700 m2, část pozemku jako strmý břeh, t.č. zarostlý. Schválený ke stavbě jak domu, tak chaty, nachází se nad údolím se pstruhovým potokem, velmi tiché místo prakticky skok od lesa, sousedé vlídní. Místo chráněné i z hlediska feng-shui malou skalkou na pozemku....
Prodám nádherný pozemek (parcely 65, 65, 66) v obci Tužín severovýchodně od Jičína o rozloze 2700 m2, část pozemku jako strmý břeh, t.č. zarostlý. Schválený ke stavbě jak domu, tak chaty, nachází se nad údolím se pstruhovým potokem, velmi tiché místo prakticky skok od lesa, sousedé vlídní. Místo chráněné i z hlediska feng-shui malou skalkou na pozemku. Inženýrské sítě do 200 m.Prakticky okamžitě k prodeji, spěchá. Cenu možno změnit při osobní konzultaci.
zobrazit celý popis
Beaufitul building site in village Tuzin, north-east from Jicin, CZech Paradise. Area of 2700 m2 contains a waste ground of high-pitched hillside. Approved for building of house or cottage. Placed over trout´s valley, pretty peace place, not fareway from wood. Engineering net 200 m. Selling very cheaply and as soon as possible.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.700 m²
cena:
250.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více