Hledám Pronájem bytu, 60 až 90 m² bez realitky

Praha

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Mladý pár hledá DLOUHODOBÝ pronájem bytu 2+1 nebo 3+kk v pěším dosahu centra, byt by se měl skládat ze dvou samostatných pokojů a kuchyně.

K nastěhování od 31. října 2012 na dobu alespoň 5 let s možností prodloužení. (Ideální je pro nás pronájem v bytě, který majitel pronajímá trvale, protože vlastní byt zatím neplánujeme a není příjemné se často...
Mladý pár hledá DLOUHODOBÝ pronájem bytu 2+1 nebo 3+kk v pěším dosahu centra, byt by se měl skládat ze dvou samostatných pokojů a kuchyně.

K nastěhování od 31. října 2012 na dobu alespoň 5 let s možností prodloužení. (Ideální je pro nás pronájem v bytě, který majitel pronajímá trvale, protože vlastní byt zatím neplánujeme a není příjemné se často stěhovat.)

Poptáváme byt v dobrém stavu s minimálními požadavky na zařízení: kuchyňská linka a sporák; vana v koupelně; komora nebo úložný prostor. Byt může být zcela nevybaven, část spotřebičů a nábytku vlastníme, příp. dokoupíme. Nutno UPC nebo VDSL 25 Mbit/s.

Nájemné do 14 000 Kč + zúčtovatelné služby, elektřinu a plyn navrhujeme přepsat na sebe. Kauci navrhujeme ve výši jednoho nájmu.

Jsme klidní a nekuřáci. Upřednostníme jednání s přímým majitelem, ev. se zplnomocněnou RK.

Nabídky prosím posílejte na e-mail lubogom@seznam.cz, odpovíme tentýž den večer. Náš tel. 775434000. Děkujeme.

* * *

A young couple is looking for a flat to rent for a long-term period, close to the city centre, with two separate rooms and a kitchen (2+1), or three rooms and a kitchenette (3+kk).

Ideally from October 31, 2012 for a long-term period (at least for 5 years).

We are looking for a flat in good condition, at least with minimum furniture: fitted kitchen and a cooker with an oven; a bathtub in the bathroom, a storeroom.

The flat shouldn't be fully-furnished, as we already have some furniture and household appliances, or we may buy some additional if necessary.

Rent should be 14 000 CZK maximum + public utilities, gas and electricity we may pay ourselves. We are ready to make one deposit.

We are friendly, honest, tidy and quiet people, non-smokers. We are responsible property users and can guarantee the maintenance and excellent use of your property.

We are ready to contact an owner or an authorized real estate agency.

If you think your flat matches this description please call 790364000 or email: lubogom@seznam.cz, we will answer immediately. Thank you.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
60 až 90 m²
cena:
10.000 až 14.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0 až 0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více