Pronájem bytu 3+kk, 101 m² bez realitky

Prokopova, Plzeň, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Pronájem nového mezonet. 3+kk – Prokopova ul. Plzeň
Jako přímý vlastník nabízím k dlouhodobému pronájmu úplně nový lux.mezonetový půdní byt 3+kk v centru Plzně Prokopova ul. č.27 ve 3. poschodí /bez výtahu/ o celkové výměře cca 101,10 m2
Bydlení je situováno ve dvou podlahových úrovních spojených masivním, dřevěným, interiérovým, jednoramenným...
 Pronájem nového mezonet. 3+kk – Prokopova ul. Plzeň
Jako přímý vlastník nabízím k dlouhodobému pronájmu úplně nový lux.mezonetový půdní byt 3+kk v centru Plzně Prokopova ul. č.27 ve 3. poschodí /bez výtahu/ o celkové výměře cca 101,10 m2
Bydlení je situováno ve dvou podlahových úrovních spojených masivním, dřevěným, interiérovým, jednoramenným schodištěm. V základním podlaží je předsíň cca 4 m2, na kterou navazuje v centrální, klimatizovaná obytná místnost cca 35,50 m2, jejíž součástí je obytná kuchyň s kuchyňskou linkou na míru. Dále jsou z předsíně vchody do :
dětského pokoje /příp. ložnice/ se šatnou použitelnou jako předpokoj celkem cca 18,30 m2 s mansardovým oknem
koupelny s WC /rohový sprchový kout 90 cm, atd /cca 4,70 m2
Jednoramenným interiérovým schodištěm z centrální obytné místnosti je přístup do horní části bytu - místnosti cca 38,60 m2 vybavené střešními okny a podlahou z přírodních hoblovaných prken ošetřených zátěžovým transparentním lakem. /vhodné jako pracovna, ložnice, kancelář, příp. kombinace uvedeného apod./
Všechny místnosti bytu mimo dětský pokoj jsou přímo osvětleny střešními okny VELUX stíněnými žaluziemi, dětský pokoj pak masivním euro oknem s výhledem na řeku a Anglické nábřeží.
Centrální obytný prostor je vybaven klimatizační jednotkou YORK.
Ve všech místnostech je instalován anténní rozvod pro digitální příjem TV a v centrální obytné místnosti rovněž příprava pro satelit. Pro instalaci internetu, příp. telefonní linky na jméno budoucího nájemníka poskytneme potřebnou součinnost.
Byt je vybaven kombinovaným plynovým kotlem pro vytápění a ohřev TUV.
V koupelně s WC je na podlaze keramická dlažba, v ostatních prostorech spodní části bytu je plovoucí podlaha.
Vybavení další bílou technikou /pračka, lednice, myčka nádobí apod./ může být předmětem další následné dohody s nájemníkem.
Byt je půdní vestavbou čistého, udržovaného nově vymalovaného činžovního domu jehož jsme výhradními vlastníky. Domovní vchod je s bytem spojen domácím telefonem. Východní strana domu i bytu je situována do klidné části Anglického nábřeží, západní pak do Prokopovy ulice. Přímo před domem je stanice trolejbusu MHD.
Díky poloze domu v centru města je dobrá dostupnost veškeré občanské vybavenosti.
Ostatní byty a nebytové prostory v domě užívají dlouhodobě trvalí uživatelé a v domě se nevyskytují žádní nepřizpůsobiví nájemníci.
Jedná se o dlouhodobý pronájem minimálně na 3 roky se zárukami a cena jeho pronájmu je Kč 9.900.- měsíčně bez energií a služeb /vodné + stočné, osvětlení spol. prostor, odvoz odpadu atd./
Zajišťovací kauce ve výši 1 měs. nájmu je nutná. Termín nastěhování - ihned

Kontakt : Martin Novák, tel. 602 366 273, e-mail : popelec@seznam.cz

K nastěhování: 01/06/2009
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
101 m²
cena:
9.900 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více