Pronájem kanceláře 100 m² bez realitky

Kobližná, Město Brno, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu klimatizované kancelářské prostory – samostatnou sekci s vlastním vstupem, sestávající ze tří kanceláří , chodby, soc.zařízení, čajové kuchyňky a úklidové komory . Vhodné např. pro notářskou a advokátní kancelář, poradenskou činnost, případně ordinaci lékaře. Prostory se nacházejí ve 3.poschodí zrekonstruovaného historického domu na...
Nabízíme k pronájmu klimatizované kancelářské prostory – samostatnou sekci s vlastním vstupem, sestávající ze tří kanceláří , chodby, soc.zařízení, čajové kuchyňky a úklidové komory . Vhodné např. pro notářskou a advokátní kancelář, poradenskou činnost, případně ordinaci lékaře. Prostory se nacházejí ve 3.poschodí zrekonstruovaného historického domu na nám.Svobody ( půdní vestavba, k dispozici výtah). Celková výměra prostor je 99 m².

Nájemné činí 24.000,- Kč měsíčně ( tj. 20 tis. bez DPH) , k nájemnému jsou účtovány služby v celkové výši 5.880,-Kč ( 5.000,-Kč bez DPH), zahrnující spotřebu elektrické energie (sekce nemá samostatné měření spotřeby), vytápění a přípravu teplé vody , podíl na ostatních službách v objektu (ostraha, osvětlení a úklid společných prostor, provoz EPS, výtahu, odvoz komunálního odpadu). Spotřeba vody je měřena podružným vodoměrem.

K dispozici od 1.9.2012. Nájem je sjednáván zpravidla na dobu neurčitou, výpovědní lhůta činí dva měsíce. Ve vazbě na výpovědní dobu je při podpisu nájemní smlouvy je standardně požadována dvouměsíční kauce.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
3+kk
plocha:
100 m²
cena:
24.000 Kč
poplatky:
5.880 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více