Prodej domu 275 m² bez realitky

Sivice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

V případě rychlého jednání cena 1170000,-Kč

Dobrý den,
z rodinných důvodů nabízím k prodeji RD s pozemkem v obci Sivice, přibližně 8 km východně od Brna. Jedná se o koncový řadový dům (jednou stěnou přiléhající k sousednímu domu). Celková výměra pozemku je 275 m2 z toho samotná plocha domu je cca 110 m2 (včetně přiléhající menší kůlny/dílny). RD je...
V případě rychlého jednání cena 1170000,-Kč

Dobrý den,
z rodinných důvodů nabízím k prodeji RD s pozemkem v obci Sivice, přibližně 8 km východně od Brna. Jedná se o koncový řadový dům (jednou stěnou přiléhající k sousednímu domu). Celková výměra pozemku je 275 m2 z toho samotná plocha domu je cca 110 m2 (včetně přiléhající menší kůlny/dílny). RD je postaven ve tvaru "L", kdy se v jedné obdélníkové části nachází kuchyně cca 16 m2 a na ni navazující dva pokoje cca 14 a 18 m2 (z těchto je výhled východním směrem). Pod jejich okny je oplocená předzahrádka (cca 15 m2). Pod kuchyní se nachází zděný sklep o ploše cca 10 m2. V kolmé části domu se pak nachází třetí pokoj cca 16 m2, koupelna cca 16 m2 a spojovací chodba s východem na dvorek se zpevněným povrchem (betonové dlaždice). V celé výměře domu se nad uvedeným nachází půdní prostory, vhodné k vybudování podkrovních místností. Podél domu je v mírném svahu zpevněná přístupová cesta k zahradě o výměře cca 80 m2. Zahrada je téměř v rovině, v její části u domu je zámkovou dlažbou zpevněný prostor o rozměrech cca 4x4 m. Na zahradě je v délce cca 15 m vysázen řádek keřů hroznového vína. K zadní části zahrady je možný příjezd vozidlem po obecní cestě.
V domě jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě (el. 220/380V, plyn, obecní vodovod i nově rekonstruovaná kanalizační přípojka). RD je téměř zcela vyklizen, vč. půdních prostor a sklepa, připraven k rekonstrukci. Je situován v klidné části obce, ve vyznačené "obytné zóně". Komunikace, obecní prostory a zařízení jsou v okolí pozemku po rekonstrukci, dobře udržované. Rovněž tak i sousední stavby, s bezproblémovými majiteli.
Obec disponuje veškerým základním občanským vybavením a to v bezproblémové dostupnosti od domu.
Přikládám mezi fotografie i dva nákresy možné podoby domu po rekonstrukci, jak byla původně plánována (pouze amatérské zpracování, pravděpodobně nutné drobné úpravy odborníkem). V případě jakýchkoli dotazů, popř. zájmu o prohlédnutí si nemovitosti, mě, prosím, kontaktujte na tel. 731 168 947, Vršecký. Děkuji

RK, makléři, různí zprostředkovatelé apod. prosím nevolejte (a každých 10 minut už vůbec ne). Slušně, leč velmi rozhodně bych Vaše služby odmítl. Děkuji za pochopení.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
275 m²
cena:
1.170.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více