Prodej pozemku bez realitky

Rohovládova Bělá, Pardubický kraj

798.080 Kč

Popis

www.pozemky-bela.cz
Prodej stavebních pozemků v blízkosti Pardubic a Hradce Králové
Pozemky se nachází na pěkném a klidném místě v obci Rohovládova Bělá, která se nachází mezi Pardubicemi a Hradcem Králové, přibližně 10KM směrem na západ, v blízkosti jsou dva nájezdy na dálnici D11 (na 68 a 76km dálnice z Prahy). Výměry jednotlivých pozemků se pohybují od 928m2 – 1163m2, s možností částečné úpravy výměr. Pozemky jsou podle aktuálního územní studie obce určeny k výstavbě rodinných domů. V evidenci katastrálního úřadu jsou vedeny v katastrálním území Rohovládova Bělá, parcelní číslo 433/12 a 433/3 (po rozparcelování 433/17-21).
V Obci Rohovládova Bělá je k dispozici kompletní občanská vybavenost, je zde školka, škola – oba stupně ZŠ, pošta, lékař, obchod s potravinami, restaurace, dále potom další drobné obchody a služby. V obci je autobusové nádraží, aktuální celkový počet 23 spojů denně směr Pardubice a Přelouč.
K prodeji je určeno 6 parcel pro výstavbu rodinných domů, které mají vybudované přípojky technické infrastruktury. Každá parcela má na hranici pozemku vlastní přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace, plynu, nájezd na pozemek ze zámkové dlažby a sloupek z umělého pískovce, kde je ukončen rozvod plynu a elektřiny – vše dokončeno a kompletně zkolaudováno. Každý pozemek je dosažitelný z nově vybudované komunikace s asfaltovým povrchem, která je v majetku obce, součástí komunikace jsou veřejná parkovací místa a veřejné osvětlení. Parcely sousedí na jedné straně se zahradami rodinných domů se vzrostlými stromy, na druhé straně potom s nově vybudovanou výstavbou řadových rodinných domů, část z nich má výhled do volné krajiny směrem k obci Bukovka.
Další informace, fotografie, videa a dokumenty jsou k dispozici na webové adrese www.pozemky-bela.cz a http://www.youtube.com/user/KasparoviPardubice

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 204793
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Pozemek
Dispozice Garsoniéra
Plocha 928 m²
Cena: 798.080 Kč Chci hypotéku
Město: Rohovládova Bělá
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 731

Aktivních inzerátů
bez provize

9 134

Realizovaných obchodů
tento rok

438 409 858 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

798.080 Kč