Pronájem bytu 4+1, 82 m² bez realitky

Konradova, Brno - Líšeň, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k pronajmutí zařízený byt 4+1 s balkonem na ul. Konrádova v 6. patře v Brně-Líšeňi. Vybavení dle dohody. MHD (tram+bus) a obchodní centrum Jírova jsou v dosahu 3 minut (300m). Orientace oken je na SV s dostatkem světla, ale slunko zde nepaří. S pěkným výhledem na zeleň a Pálavu. V těsné blízkosti hřiště. Dům se nachází v klidném a velmi dobře...
Nabízím k pronajmutí zařízený byt 4+1 s balkonem na ul. Konrádova v 6. patře v Brně-Líšeňi. Vybavení dle dohody. MHD (tram+bus) a obchodní centrum Jírova jsou v dosahu 3 minut (300m). Orientace oken je na SV s dostatkem světla, ale slunko zde nepaří. S pěkným výhledem na zeleň a Pálavu. V těsné blízkosti hřiště. Dům se nachází v klidném a velmi dobře spravovaném domě.
Vhodné i pro studenty ( možno 6 postelí). Je zde hodně úložných skříní v prostorné chodbě.
500m od domu je les, kde jde běhat či jezdit na kole. 15minut chůze je středisko se sportovním vyžití.

Cena za pronájem je byt je 10.500,-/měsíc a poplatek za energie je 3.500Kč/měsíc.

Dům je zatepleny, jsou nově vyměněná okna a provedená částečná rekonstrukce. V domě je nově vyměněný výtah.
zobrazit celý popis
We offer for rent furnished apartment 4 +1 with balcony on the street Conrad on the 6th floor in Brno-Lisen. Equipment as agreed. Public transport (tram + bus) and a business center Jírova are within 3 minutes (300m). Orientation of windows on the NE with plenty of light, but the sun does not swelter here. With a nice view of the greenery and Palava. Adjacent to the playground. The house is...
We offer for rent furnished apartment 4 +1 with balcony on the street Conrad on the 6th floor in Brno-Lisen. Equipment as agreed. Public transport (tram + bus) and a business center Jírova are within 3 minutes (300m). Orientation of windows on the NE with plenty of light, but the sun does not swelter here. With a nice view of the greenery and Palava. Adjacent to the playground. The house is located in a quiet and very well managed building.
Suitable for students (possible 6 beds). There is a lot of storage cabinets in the spacious hallway.

There is a forest 500m from the house,where it comes jog or ride a bike. There is center with sports facilities 15 minutes walk from house.

The price for renting the apartment is 10,500 -/monthly a fee for energy 3.500Kč/měsíc.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
82 m²
cena:
10.500 Kč
poplatky:
3.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
6
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více