Prodej domu 5+kk bez realitky

Srpnová, Praha - Ďáblice

8.500.000 Kč

Popis

Moderně koncipovaný, samostatně stojící rodinný dům. Světlý, vysoké stropy (cca 2,78 m) v přízemí, trámoví v patře. Prostorný obývací pokoj s elegantním krbem spojený s jídelnou a moderní kuchyní s "ostrovem". Příjemný výstup na jihozápadní terasu přímo z jídelny. Dole ještě toaleta, kotelna se sušárnou a garáž se skladem. Vše propojeno přes komorní halu jako srdce domu. Na všech oknech v přízemí jsou předokenní rolety, které nabízejí večer naprosté soukromí a úsporu tepla.
V patře velmi účelná a designově čistá koupelna, která je obklopena třemi ložnicemi (případně 2 ložnice a pracovna). Plynové vytápění s kombinovaným podlahovým topením v přízemí a radiátorovým topením v patře. Zahradníkem navržená a provedená zahrada s automatickým zavlažovacím systémem. Dům je v bezvadném stavu a nevyžaduje kromě úklidu a sekání trávy žádnou údržbu. Dům (114 m2 zastavěné plochy)a parcela (424 m2) se nacházejí na katastrální území Ďáblice 730629, LV 1068. Celková užitná plocha domu je 158 m2. Půdorysy na vyžádání k zaslání na e-mail.
Autobusem 103 je to 7 minut na metro Ládví (trasa C) nebo autem necelých 5 minut s možností parkování na odstavném parkovišti P+R u metra.
IDEÁLNÍ PRO RODINU NEBO MLADÝ PÁR, KTERÝ HLEDÁ KLID A KOMFORT V DOSAHU CENTRA PRAHY. PROSÍM POUZE OSOBY S TRVALÝM POBYTEM V ČR NEBO V SHENGENSKÉM PROSTORU.
MOŽNOST KOUPĚ DO 3 MĚSÍCŮ OD SLOŽENÍ REZERVAČNÍ ZÁLOHY.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 205477
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 5+kk
Plocha 158 m²
Cena: 8.500.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Ďáblice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 752

Aktivních inzerátů
bez provize

9 164

Realizovaných obchodů
tento rok

439 675 962 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 5+kk bez realitky

8.500.000 Kč