Prodej domu 3+kk bez realitky

Zvěřínek, Středočeský kraj

2.150.000 Kč

Popis

Mladá rodina prodává moderní podsklepený zděný dům 3+1 z důvodu stěhování do jiného kraje za cenu se slevou ze stanovené odhadcem (jednání o ceně je možné) na adrese Rudé armády 94, Zvěřínek (bungalov). Dům je po kompletní vnitřní rekonstrukcí, zateplená fasáda 8cm, zateplené dřevěné podlahy a stropy tloušťky 8 cm. Garáž je vytápěná, rozlehlá a plně funkční, možnost využití přístřešku na auto. Nové omítky včetně zabudovaných měděných rozvodů pro topení, elektřinu včetně jističů, nové rozvody vody a nové plastové odpady. Topení možno automatizovaným elektrickým kotlem popř. kotlem na tuhá paliva. Dále funkční krbová kamna s výkonem pro celou obytnou plochu domu s rozvodem ohřátého vzduchu do ostatních místností. Přívod vody je jak z vodovodní přípojky tak čerpadlem ze studny s otestovanou kvalitou bezzávadností vody i pro děti. Kombinovaný sprchový box vhodný pro dospělé a děti, závěsné WC, dýhované dveře (do koupelny a obývacího pokoje jsou posuvné). Velkorozměrná dřevěná vakuová okna a obývací pokoj s plochou přes 42 m2. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a plynová přípojka je na hranici pozemku v HUP, přípojka Telefonica O2 je napojena až do domu. Střecha s mírným sklonem kvalitní celoplechová bez známek porušení a koroze udržovaná nátěrem.
Zahrada o velikosti 800 m2 s již vzrostlou vegetací, obrostlá kompletně dokola živým plotem, rozlehlá terasa a pergola k odpočinku s grilem a udírnou. Rychlá dostupnost do Prahy po dálnici D11 zhruba 25minut (exit 6 km od domu), v klidném prostředí hned u lesa (klidná zastavěná část obce). Vhodné pro osoby a rodiny vyhledávající klid, pohodu a relaxaci. Vyžití je vhodné také pro sportovně založené osoby (cyklisty, běžce, rybáře). Terasa je přístupná z obývacího pokoje a využitelná pro letní odpočinek.
V blízké dostupnosti přírodní jezero Sadská a cyklostezka podél Labe až do Poděbrad, jezdecký klub s koňmi Komárno, relaxace v lese. V blízkosti je rekreační oblast Kersko. Příměstská doprava směr Praha ze Sadské, Nymburka popř. Poříčany. V obci je v okolí vyhlášená hospoda na Rozcestí, potraviny otevřeny v pracovní dny, prodej výrobků z farem.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 205880
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 3+kk
Plocha 120 m²
Cena: 2.150.000 Kč Chci hypotéku
Město: Zvěřínek
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 836

Aktivních inzerátů
bez provize

9 456

Realizovaných obchodů
tento rok

452 660 936 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 3+kk bez realitky

2.150.000 Kč