Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Lichnov u Bruntálu, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/205918
Prodej rekreačního objektu 180 m² bez realitky, Lichnov u Bruntálu, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
1.825.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Od Nového roku bude cena navýšena o náklady spojené s celoroční údržbou, cca 20.000 Kč. Při prodeji do konce roku 2017 dostává nový majitel bonus ve formě benzínové sekačky s pojezdem zn. Honda a cirkulárky s kolíbkou, vše funkční. Na množící se dotazy ohledně možného splátkování odpovídám, že toto není z mé strany akceptováno. Dvojdomek vhodný i jako...
Od Nového roku bude cena navýšena o náklady spojené s celoroční údržbou, cca 20.000 Kč. Při prodeji do konce roku 2017 dostává nový majitel bonus ve formě benzínové sekačky s pojezdem zn. Honda a cirkulárky s kolíbkou, vše funkční. Na množící se dotazy ohledně možného splátkování odpovídám, že toto není z mé strany akceptováno. Dvojdomek vhodný i jako firemní investice k zaměstnanecké rekreaci. Výměry zahrad k jednotlivým částem jsou 1005 m2 a 389 m2 podle výpisu z katastru nemovitostí. Prodej včetně vybavení, nábytku, nářadí, zahradnických potřeb. Klidná lokalita s velkým potenciálem (možná další stavba na zahradě, studna s dostatkem vody také nebude v budoucnu samozřejmostí, čistý vzduch + dojezdová vzdálenost do větších měst). Plynové přímotopy na obou stranách, v jedné části krb, ve druhé kachlová kamna, plyn. zásobník na teplou vodu, (voda zavedena i do objektu - WC a koupelna, čerpadlo Grundfos) + zavedený obecní vodovod do obou částí, velká zahrada s ovoc. stromy a záhonky (možné využít jako stavební místo pro výstavbu další nemovitosti nebo k výstavbě např. tenisového kurtu/bazénu), dvě pergoly, garáž, zásoby nařezaného dřeva. Každý dům má svůj samostatný pozemek a vstup, ubytovaní hosté se navzájem neruší. Dobrá infrastruktura v obci (obchody, hospůdky, tenisové hřiště, nová tělocvična s možností pronájmu, nové silniční komunikace v celé obci...). Rybářské terény (např. Slezská Harta cca 20km), na hraniční přechod s Polskem v Krnově cca 8km, nejbližší supermarket, nemocnice v Krnově cca 5km, větší město Opava cca 25 km, Ostrava cca 50 km. Po vybudování severního obchvatu Opavy, který je již ve výstavbě, bude cesta z Ostravy ještě kratší.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
205918
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
180 m²
cena:
1.825.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více