Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Lichnov u Bruntálu, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/205918
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

PŘIDÁNY FOTOGRAFIE PO REKONSTRUKCI (omlouvám se za kvalitu, vadný fotoaparát v mobilu). Od 1.12. 2016 do 1.3. 2017 cena snížena na 1.775.000 Kč, pak v jarních měsících proběhne finalizace objektu a následně jedna polovina dvojdomku bude nabídnuta k pronájmu. Po 1.3. 2017 prodej bude možný, ale za cenu původní (1.800.000,-) + náklady spojené s finalizací objektu (?) + s...
PŘIDÁNY FOTOGRAFIE PO REKONSTRUKCI (omlouvám se za kvalitu, vadný fotoaparát v mobilu). Od 1.12. 2016 do 1.3. 2017 cena snížena na 1.775.000 Kč, pak v jarních měsících proběhne finalizace objektu a následně jedna polovina dvojdomku bude nabídnuta k pronájmu. Po 1.3. 2017 prodej bude možný, ale za cenu původní (1.800.000,-) + náklady spojené s finalizací objektu (?) + s možným smluvním nájemníkem. Po 1.3. 2017 také dojde k prodeji pily (cirkulárky) s kolébkou (již domluvenému zájemci), která je nyní součástí ceny. Děkuji za Váš zájem projevený počtem zhlédnutí inzerátu, denní počet cca 5 - 6x jej řadí na přední místo v rámci okresu (teď necelých 4000 kliknutí). Dvojdomek vhodný i jako firemní investice k zaměstnanecké rekreaci. Výměry zahrad k jednotlivým částem jsou 1005 m2 a 389 m2 podle výpisu z katastru nemovitostí. Prodej včetně vybavení, nábytku, nářadí, zahradnických potřeb. Klidná lokalita. Plynové přímotopy na obou stranách, v jedné části krb, ve druhé kachlová kamna, plyn. zásobník na teplou vodu, studna (voda zavedena i do objektu - WC a koupelna, čerpadlo Grundfos) + zavedený obecní vodovod do obou částí, velká zahrada s ovoc. stromy a záhonky (možné využít jako stavební místo pro výstavbu další nemovitosti nebo k výstavbě např. tenisového kurtu/bazénu), dvě pergoly, garáž, zásoby nařezaného dřeva. Každý dům má svůj samostatný pozemek a vstup, ubytovaní hosté se navzájem neruší. Klidná lokalita, čistý vzduch. Dobrá infrastruktura v obci (obchody, hospůdky, tenisové hřiště, nová tělocvična s možností pronájmu, nové silniční komunikace v celé obci...). Rybářské terény (např. Slezská Harta cca 20km), na hraniční přechod s Polskem v Krnově cca 8km, nejbližší supermarket v Krnově cca 5km, větší město Opava cca 25 km.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
205918
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
180 m²
cena:
1.775.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více