Pronájem bytu 2+kk bez realitky

Školní, Brno - Soběšice, Jihomoravský kraj

6.700 Kč

Popis

 Byt 2+kk (celková plocha cca 35 m2) vhodný pro 2 osoby. Podkrovní byt v rodinném domě v Brně – Soběšicích. Klidné prostředí. Dostupnost MHD dobrá. V bytě kuchyňská linka, sklokeramický sporák, jinak nezařízený, podlahy plovoucí, v koupelně dlažba, sprchovací kout, připojení na pračku. Jádro bytu tvoří kombinace sádrokartón a zdivo, obklad-dřevo. 3x střešní okno + plastové okno, celá pravá strana bytu je zkosená (podkroví), byt má vlastní elektroměr (nízká sazba), vodoměr (vlastní elektrický ohřívač vody ze zásobníkem), topení společné pro 3 byty prostřednictvím plynového kotle. Náklady na topení se rozpočítávají – přičemž tento byt se podílí 30 % na celkové spotřebě plynu. V bytě televizní anténa, možnost připojení vysokorychlostního internetu (není zahrnuto ve službách). Do bytu vedou strmější schody.
Měsíční nájem 6700,- Kč + inkaso. Inkaso (voda, elektřina, topení) se platí majiteli zálohově cca 2000,- Kč měsíčně. Po vyúčtování služeb se vrací přeplatek nebo doplatí nedoplatek majiteli. Platí se do 15 dne v měsíci měsíčně dopředu. Při podpisu smlouvy jeden nájem a pak pravidelně 15. dne v měsíci – aby si nájemník „nadběhnul“ s placením. Kauce při nastěhování 1 nájem, které zůstávají u majitele.
Hledám spíš dlouhodobější pronájem . Nájemníci by měli být slušní, pracující, možno i studenti. Ne cizince-ukrajince, romy a podobně, žádný pes ani kočka. Menší zvířata typu křečka nebo papouška a podobně nevadí – potřeba dopředu konzultovat s majitelem. Parkování možno před domem.Prohlídky každý den po 17. h.
Volné od 1.7.2009, volejte 604155977

K nastěhování: 1/7/2009

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 20633
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 2+kk
Plocha 35 m²
Cena: 6.700 Kč
Město: Brno
Městská část: Soběšice
Typ vlastnictví: Ostatní
Typ budovy: Ostatní
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 848

Aktivních inzerátů
bez provize

9 402

Realizovaných obchodů
tento rok

450 630 221 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem bytu 2+kk bez realitky

6.700 Kč