Pronájem bytu 2+kk, 50 m² bez realitky

Prosecká, Praha - Prosek

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedinečný a slunný byt 2+kk v novostavbě s vlastní předzahrádkou je k pronájmu. Bytový dům se nachází v širším centru Prahy. Umístěn v příjemném prostředí plné zeleně na jížním svahu vedle proseckého vinohradu, na rozhraní Vysočan a Proseku v zástavbě rodinných domků, co poskytuje neopakovatelný výhled na celou Prahu. Vyborná dopravní dostupnost, stanice...
Jedinečný a slunný byt 2+kk v novostavbě s vlastní předzahrádkou je k pronájmu. Bytový dům se nachází v širším centru Prahy. Umístěn v příjemném prostředí plné zeleně na jížním svahu vedle proseckého vinohradu, na rozhraní Vysočan a Proseku v zástavbě rodinných domků, co poskytuje neopakovatelný výhled na celou Prahu. Vyborná dopravní dostupnost, stanice metra Prosek je 2 minuty chůze.

Byt je částečně vybaven stylovým nábytkem, včetně prostorné šatní skříni, a má luxusní kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči.

Obývací plocha bytu je o velikosti 50m2, předzahrádka 50m2 je situována do uzavřené společné zahrady určené jen pro obyvatele tohoto malého bytového domu.

K bytu náleží sklepní prostor.

V nájmu který číní 12.500, - Kč není zahrnuta záloha za služby spojené s užíváním bytu a platby za elektřinu.
Uhrada za služby spojené s nájmem pronajaté nemovitosti, tedy topeni, teplá a studená voda, odpadové vody, komunální odpad a ostatní služby spojené s užíváním bytu činí částku 3.000,- Kč (pro 2 lidi)
Elektřina je plně v režii a odpovědnosti nájemce. Tedy elektřinu si nájemce hradí sám.

Kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů spolu se zálohami 31.000,- Kč
zobrazit celý popis
A unique and sunny apartment 2+kk with a private garden is available for rent. It is located in the wider center of Prague. Surroundings full of greenery, the southern slope next to Prosek vineyard, on the border of Vysočany and Prosek in the area of family houses. It offers an unforgettable view on the whole city from the top. Excellent transport accessibility, subway Prosek is a two minute...
A unique and sunny apartment 2+kk with a private garden is available for rent. It is located in the wider center of Prague. Surroundings full of greenery, the southern slope next to Prosek vineyard, on the border of Vysočany and Prosek in the area of family houses. It offers an unforgettable view on the whole city from the top. Excellent transport accessibility, subway Prosek is a two minute walk.

The apartment is partially furnished with stylish furniture, including a spacious closet and a luxury kitchen with appliances.

The living area is 50 m2 plus a private garden 50 m2 is situated in the enclosed shared garden intended only for residents of this small apartment building, plus a private cellar.

The lease payment amounting to 12 500 CZK does not include ancillary services and nor the fees for electricity. Ancillary services fees e.g. heating, hot and cold water, waste water, waste and other services associated with the use of the flat amount to 3 000 CZK (for 2 persons). Electricity charges are not included in ancillary services fees. They are fully under the control and responsibility of the tenant. Thus, you will be paying the electricity yourself directly to the energy company.

The deposit is equal to two months' rent, along with the ancillary services fees makes 31 000 CZK in total.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
50 m²
cena:
12.500 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více