Prodej bytu 3+kk, 83 m² bez realitky

Terronská, Praha - Bubeneč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Relativně nejsilnější stránkou této nemovitosti je její dobrá poloha s velmi dobrou dostupností MHD. Bytová jednotka je situována v přízemním podlaží obytného domu. Jedná se o obytnou zonu města. Obchody, služby, sport a kultura ve velmi dobré docházkové vzdálenosti. MHD tram, bus a metro "Dejvická" ve velmio dobré docházkové vzdálenosti. V blízkosti lesopark...
Relativně nejsilnější stránkou této nemovitosti je její dobrá poloha s velmi dobrou dostupností MHD. Bytová jednotka je situována v přízemním podlaží obytného domu. Jedná se o obytnou zonu města. Obchody, služby, sport a kultura ve velmi dobré docházkové vzdálenosti. MHD tram, bus a metro "Dejvická" ve velmio dobré docházkové vzdálenosti. V blízkosti lesopark Stromovka. Relativní slabou stránkou může pro někoho být přízemí. To je nicméně orientováno do klidného vnitrobloku se zelení a hřištěm.

Bytová jednotka 3+1 se sestává z předsíně, kuchyně, 3 pokojů (z toho jeden velmi malý, půvdodně pro služku), prostorné haly, koupelny, WC, spíže a balkonu. Podlahová plocha bytu s příslušenstvím činí 83m2+ balkon 2m2. K bytu náleží užívání sklepní koje o výměře 8m2. Přestože se jedná o přízemní byt, je relativně slunný. Orientace Z, částečně J. Obecně je byt velmi dobře dispozičně řešený. Předpoklad, že nový vlastník bude provádět částečnou rekonstrukci bytu ve výši cca 400-500tis.kč.

Vytápění - etážové plynové, Internet/televize UPC

Dle znaleckého posudku pro banku z 5/2011 se skutečná tržní cena obdobných nemovitostí v této lokalitě pohybuje v rozmezí od 40.-70.000 za m2. Tento odhad je k dispozici k náhledu při prohlídce.

Prodej je časově omezen do poloviny listopadu 2012. Kupní cena zde uvedená je minimální prodejní. Byt bude prodán nejvyšší nabídce, předložené do 15.10.2012

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
83 m²
cena:
3.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více