Pronájem bytu 1+1 bez realitky

V předpolí, Praha - Strašnice

8.800 Kč + 750 Kč

Popis

Byt 1+1 50m2 v 1. patře – II. NP s výtahem. Byt i dům je po rekonstrukci. Byt je dispozičně řešen jako dvě samostatné místnosti ( obývací pokoj a kuchyně ) spojené v podélné ose bytu vstupní halou – předsíní. Ze vstupní haly – předsíně je vstup do samostatné koupelny a WC. Orientace bytu je východ – západ. Okno kuchyně vede do tichého zeleného vnitrobloku. Okna obývacího pokoje vedou do klidné ulice. Byt je částečně zařízen. Kuchyně je osazena novou kuchyňskou linkou KORYNA s vestavnými spotřebiči (pračka, myčka, varná deska, elektrická horkovzdušná trouba, digestoř ). Podlahy – plovoucí laminátové v obývacím pokoji a v kuchyni. Dlažba ve vstupní hale, koupelně a WC. Celý byt je vytapetován – Pestrukta. V domě je rozvod kabelové televize, internetu a telefonu od UPC. Vytápění a ohřev TUV je vlastní – závěsný kombinovaný plynový kotel Vaillant.
Parkování v ulici a přilehlém okolí dále je možné využívat hlídané parkoviště před zimním stadionem HC Slavia Praha cca 5 min pěšky. MHD – tramvaje a autobusy včetně Metra A – stanice Strašnická v docházkové vzdálenosti cca 8 min.pěšky.
V docházkové vzdálenosti je i pestrá občanská vybavenost – supermarkety ALBERT, BILLA, OC EDEN – Tesco, školy a školky, Vinohradská nemocnice, lékárny apod. K využití volného času se nabízí sportovní areál TJ Slávia Praha – plavecký bazén, míčové hry, tenisový areál TJ Rapid, sportovní areál GUTOVKA – dětské hřiště, umělá horolezecká stěna, minigolf a další sportovní aktivity. V přilehlém okolí je dostatek parkové zeleně, prostřednictvím vyznačených cyklopruhů je přímé napojení na páteřní pražské cyklotrasy.
Nájemní smlouva minimálně na dobu 1 roku. Nájemné je 8.800 Kč/měsíc + poplatky 750 Kč/osoba/měsíc za služby spojené s provozem bytu v domě (úklid společných prostor, osvětlení společných prostor, vodné a stočné, odvoz domovního odpadu,výtah). Odběr plynu a elektrické energie řeší nájemce uzavřením samostatných smluv s jednotlivými dodavateli energií PRE + PP (současná nákladovost na obě média na byt je cca 1.500,- Kč/měsíc). Požadovaná kauce je 1 měsíční nájem.
Byt je k nastěhování ihned.
PROHLÍDKY JSOU MOŽNÉ PO DOHODĚ. Nejlépe každý všední den vždy od 17 do 20h.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 208364
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 1+1
Plocha 50 m²
Cena: 8.800 Kč
Poplatky: 750 Kč
Město: Praha
Městská část: { region.cityDistrict }}
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně Půjčka na vybavení
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 537

Aktivních inzerátů
bez provize

6 836

Realizovaných obchodů
tento rok

313 503 894 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem bytu 1+1 bez realitky

8.800 Kč + 750 Kč