Pronájem nebytového prostoru 188 m² bez realitky

Kulturní, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Obchodní dům LÁZ je největším obchodním domem v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o zcela rekonstruované, moderní prostory. Tyto prostory jsou vybudovány na špičkové úrovni, která v širokém okolí nemá konkurenci. OD se nachází mezi sídlišti Koryčanské Paseky, Písečný a 1. máje (od každého do 5ti minut chůze) V blízkosti sportoviště, fitness, krytý bazén,...
Obchodní dům LÁZ je největším obchodním domem v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o zcela rekonstruované, moderní prostory. Tyto prostory jsou vybudovány na špičkové úrovni, která v širokém okolí nemá konkurenci. OD se nachází mezi sídlišti Koryčanské Paseky, Písečný a 1. máje (od každého do 5ti minut chůze) V blízkosti sportoviště, fitness, krytý bazén, Hradisko, kino Panorama, divadlo Di Goknu.
V obchodním domě je 30 nových obchodů (např. velkoprodejna potravin HRUŠKA, Cyrilovo pekařství, vinotéka Storica Enotria, drogerie TETA, prádlo TREND, cukrárna u Zvonu, lékárna, květinářství a mnoho dalších)
Tento prostor se nachází v těsné blízkosti velkoprodejny potravin. Poslední volný prostor v tomto podlaží. Pohodlné zásobování.
Z důvodu rychlého obsazení nyní poskytujeme NÁJEMNÉ 3 měsíce ZDARMA. V případě jídelny popř. rychlého občerstvení 6 měsíců nájemné zdarma.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
188 m²
cena:
18.800 Kč
poplatky:
3.200 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více