Prodej domu 120 m² bez realitky

Chrastavec, Pardubický kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji kozí farmu.
Obytná budova - jedná se o uzavřený samostatně stojící statek svitavského typu - 983m2. Severní, východní a část jižní strany jsou bývalé chlévy, hospodářské budovy, chladící místnost na sýr, zrekonstruovaná místnost výměnku a nově postavená kotelna.Část západní a jižní strany je obytná - pokoje 4+1, koupelna, WC. Voda z...
Nabízím k prodeji kozí farmu.
Obytná budova - jedná se o uzavřený samostatně stojící statek svitavského typu - 983m2. Severní, východní a část jižní strany jsou bývalé chlévy, hospodářské budovy, chladící místnost na sýr, zrekonstruovaná místnost výměnku a nově postavená kotelna.Část západní a jižní strany je obytná - pokoje 4+1, koupelna, WC. Voda z vlastní studny, jímka, ÚT, kotel na tuhá paliva.
Kozín - 295m2, stádo - česká koza bílá- 94 ks dojených koz, 12 koziček, 2 kozli.
Faremní mlékárna - převlékárna, WC, umývárna dojení, místnost s pasterem (deskový paster Fisher) a chladícími nádobami (1x340 l, 2x220 l). Dále sýrárna I. - výrobník s ohřevem 500 l, odkapávací stůl, umyvadlo a sýrarna II. - nádoba se slaným nálevem 500 l. Z této místnosti je přichystán vstup do chladícího boxu - 35m2, který je v tuto chvíli složen v postorách obytné budovy. Poslední místnost slouží jako balírna sýrů, je vybavena nerez. stolem, strunovými kráječkami, 2 umyvadly, lednicí a vakuovačkou. Topení - elektrické přímotopy.
Pozemky cca 5,1 ha včetně komunikací a vodní nádrže. Vše slouží k pastvě.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
120 m²
cena:
3.700.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více