Pronájem kanceláře 63 m² bez realitky

třída Kapitána Jaroše, Brno - Černá Pole, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem kancelářského prostoru ve 4.NP v cihlovém domě, v centru města Brna , na ul.tř.Kpt.Jaroše. Plocha kanceláře je 63,36m2 . Vybavení: kancelářský nábytek, zátěžový koberec, klimatizace - chlazení. Na patře je k dispozici kuchyňka a soc.zařízení. Nájem pronajaté kanceláře vč. vybavení je 13.443,-Kč. Záloha na energie( el.energie,...
Pronájem kancelářského prostoru ve 4.NP v cihlovém domě, v centru města Brna , na ul.tř.Kpt.Jaroše. Plocha kanceláře je 63,36m2 . Vybavení: kancelářský nábytek, zátěžový koberec, klimatizace - chlazení. Na patře je k dispozici kuchyňka a soc.zařízení. Nájem pronajaté kanceláře vč. vybavení je 13.443,-Kč. Záloha na energie( el.energie, vytápění,vodné,stočné) činí 2.119,-Kč/měsíc a služby 2.353,-Kč/měsíc : ostraha objektu, svoz a likvidace odpadu, připojení internetu, úklid společných prostor, společná energie, úklid pronajaté kanceláře, hygienické a ostatní prostředky poskytované pronajímatelem.
Dopravní dostupnost: MHD tramvaj č.1 a č. 11, parkování v okolí domu , automobilem návaznost na výpadovku směr Svitavy a na přivaděč dálnice D1.
zobrazit celý popis
Rent office space in 4.NP in a brick building in the center of Brno, ul.tř.Kpt.Jaroše. Office area is 63.36 square meters. Facilities: office furniture, carpet, air conditioning - cooling. On the floor there is a kitchen and sanitary facilities. Rent leased office incl. equipment is 13.443,-CZK. Deposit for energy (electricity, heating, water, sewerage) is 2.119, and services 2.353 -Kč/month:...
Rent office space in 4.NP in a brick building in the center of Brno, ul.tř.Kpt.Jaroše. Office area is 63.36 square meters. Facilities: office furniture, carpet, air conditioning - cooling. On the floor there is a kitchen and sanitary facilities. Rent leased office incl. equipment is 13.443,-CZK. Deposit for energy (electricity, heating, water, sewerage) is 2.119, and services 2.353 -Kč/month: security guard, collection and disposal of waste, internet connection, cleaning of common areas, common energy, cleaning leased office, sanitary and other resources provided by the landlord.
Accessibility: public transport tram No.1 and No. 11, parking around the house and a car linked to the slip road towards Svitavy to the feeder and the D1 motorway.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
63 m²
cena:
13.443 Kč
poplatky:
4.472 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více