Pronájem kanceláře 133 m² bez realitky

třída Kapitána Jaroše, Brno - Černá Pole, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem kancelářských prostor a zasedací místnosti ve 4.NP v cihlovém domě, v centru města Brna , na ul.tř.Kpt.Jaroše. Plocha kanceláří je 63,36 a 49,68m2 , plocha zasedací místnosti je 20,14m2. Vybavení: kancelářský nábytek, zátěžový koberec, klimatizace - chlazení. Na patře je k dispozici je kuchyňka a soc.zařízení. Nájem pronajatých kanceláří a...
Pronájem kancelářských prostor a zasedací místnosti ve 4.NP v cihlovém domě, v centru města Brna , na ul.tř.Kpt.Jaroše. Plocha kanceláří je 63,36 a 49,68m2 , plocha zasedací místnosti je 20,14m2. Vybavení: kancelářský nábytek, zátěžový koberec, klimatizace - chlazení. Na patře je k dispozici je kuchyňka a soc.zařízení. Nájem pronajatých kanceláří a zasedací místnosti vč. vybavení je celkem 26.362,-Kč. Záloha na energie( el.energie, vytápění,vodné,stočné) činí 4.454,-Kč/měsíc, služby 4.946,-Kč/měsíc : ostraha objektu, svoz a likvidace odpadu, připojení internetu, úklid společných prostor, společná energie, úklid pronajaté kanceláře, hygienické a ostatní prostředky poskytované pronajímatelem.
Dopravní dostupnost: MHD tramvaj č.1 a č. 11, parkování v okolí domu , automobilem návaznost na výpadovku směr Svitavy a na přivaděč dálnice D1.
zobrazit celý popis
Rent office space and meeting rooms in 4.NP in a brick building in the center of Brno, ul.tř.Kpt.Jaroše. Area offices are 63.36 and 49.68 m2, area meeting room is 20.14 m2. Facilities: office furniture, carpet, air conditioning - cooling. On the floor there is a kitchen and sanitary facilities. Rent leased offices and meeting rooms incl. equipment is a total of 26.362,-CZK. Deposit for energy...
Rent office space and meeting rooms in 4.NP in a brick building in the center of Brno, ul.tř.Kpt.Jaroše. Area offices are 63.36 and 49.68 m2, area meeting room is 20.14 m2. Facilities: office furniture, carpet, air conditioning - cooling. On the floor there is a kitchen and sanitary facilities. Rent leased offices and meeting rooms incl. equipment is a total of 26.362,-CZK. Deposit for energy (electricity, heating, water, sewerage) is 4454, -Kč/month, services 4946, -Kč/month: security guard, collection and disposal of waste, internet connection, cleaning of common areas, common energy, cleaning leased office, sanitary and other resources provided by the landlord.
Accessibility: public transport tram No.1 and No. 11, parking around the house and a car linked to the slip road towards Svitavy to the feeder and the D1 motorway.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
133 m²
cena:
26.362 Kč
poplatky:
9.400 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více