Pronájem bytu 3+kk, 101 m² bez realitky

Matějská, Praha - Dejvice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

MAJITEL pronajme byt 3+kk o celkové velikosti 101,3 m2 v novém bytovém domě s výtahem v Praze 6 Dejvicích, v ul. Matějská 24. Bytový dům je umístěn v krásné a klidné lokalitě, ve vilové čtvrti Na Babě s množstvím zeleně. Byt se nachází v přízemí, skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem 27 m2, dvou pokojů 17 m2 + 26 m2, předsíně, chodby, koupelny s...
MAJITEL pronajme byt 3+kk o celkové velikosti 101,3 m2 v novém bytovém domě s výtahem v Praze 6 Dejvicích, v ul. Matějská 24. Bytový dům je umístěn v krásné a klidné lokalitě, ve vilové čtvrti Na Babě s množstvím zeleně. Byt se nachází v přízemí, skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem 27 m2, dvou pokojů 17 m2 + 26 m2, předsíně, chodby, koupelny s toaletou a další toalety s umyvadlem, za kterou je umístěna technická místnost. Dispozice bytu umožňuje komfortní umístění a velikost šaten. Vytápění plynem - vlastní plynový kotel na ohřev TUV a topení. Možnost zřídit telefon, internet a kabelovou televizi. Byt je nezařízený, kuchyňská linka včetně spotřebičů bude zařízena po dohodě s nájemcem. K bytu náleží sklep o velikosti 5,3 m2 ve stejném podlaží. Ze všech pokojů je vstup na terasu a dále do předzahrádky o velikosti 93 m2, která je určena pouze pro uživatele předmětného bytu a navazuje na předzahrádku sousedního bytu.
Cena nájemného 19.500,-Kč/měsíc
+ poplatky 2.500,-Kč/měsíc.
Elektroměr a plynoměr budou převedeny na nájemce, který sám uzavře smlouvy s příslušnými dodavateli energií.
K bytu je možné si pronajmout 1-2 garážové stání v suterénu objektu za cenu 2.300,-Kč/měsíc/stání.
zobrazit celý popis
OWNER rents an apartment 3+kk with a total size of 101.3 m2 in a new residential building situated in Prague 6 – Dejvice, in the street Matějská 24. The building with an elevator is located in a beautiful and quiet location, in a residential area Na Babě surrounded by greenery. The apartment is located on the ground floor and consists of the living room with a kitchen of 27 m2, two rooms of...
OWNER rents an apartment 3+kk with a total size of 101.3 m2 in a new residential building situated in Prague 6 – Dejvice, in the street Matějská 24. The building with an elevator is located in a beautiful and quiet location, in a residential area Na Babě surrounded by greenery. The apartment is located on the ground floor and consists of the living room with a kitchen of 27 m2, two rooms of 17 m2 and 26 m2, hall, hallway, bathroom with a toilet and other toilet with wash basin and the utility room. The apartment layout provides a sufficient wardrobe. Heating gas - own gas boiler for hot water and heating is included. There is also a possibility to provide a telephone, internet and cable television connection. The apartment is unfurnished; kitchen with appliances can be furnished after an agreement with the tenant. The cellar of the size 5.3 m2 belongs to the flat and is situated on the same floor. Each room has an entrance to the terrace and into the front garden of the size 93 m2, which is intended only for users of the flat and follows the front garden of the neighbouring apartment.
Price of rent 19,500 Kč/month
Taxes 2,500 Kč/month
The electricity meter and gas meter will be transferred to the tenant, who concludes the contract with the energy supplier.
The apartment can be rented with 1-2 parking places in the garage situated in the basement of the building. The price of 1 parking place is 2,300 Kč/month.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
101 m²
cena:
19.500 Kč
poplatky:
2.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více