Pronájem bytu 2+1, 58 m² bez realitky

Zárubova, Praha - Kamýk

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

K dnešnímu dni 17.09. platnost této nabídky z důvodu velkého zájmu zastavuji. V případě, že si z žádných zájemců byt nevybere, bude platnost znovu obnovena 19.09.

Nabízím pronájem plně vybaveného zrekonstruovaného bytu 2+1 s větší chodbou, balkónem v mezipatře a sklepem v Praze 4, a to na 12 až 18 měsíců. Byt, který je od 06.10.2012 k nastěhování je řešen...
K dnešnímu dni 17.09. platnost této nabídky z důvodu velkého zájmu zastavuji. V případě, že si z žádných zájemců byt nevybere, bude platnost znovu obnovena 19.09.

Nabízím pronájem plně vybaveného zrekonstruovaného bytu 2+1 s větší chodbou, balkónem v mezipatře a sklepem v Praze 4, a to na 12 až 18 měsíců. Byt, který je od 06.10.2012 k nastěhování je řešen obývacím pokojem a ložnicí, tudíž je nejvhodnější pro pár, nebo jednoho nájemníka. Výhled z oken směr Točná, Zbraslav.V ceně je také připojení k internetu UPC.V lokalitě je veškerá občanská vybavenost. Prodejna Billa, OBI i zastávka autobusu je vzdálena 3 min. chůze. Výborné dopravní spojení autobusem z místa bydliště na metro Kačerov (10 min), Smíchovské nádraží (18 min). V domě právě probíhá výměna výtahu.

kontakt: martin.spilka@seznam.cz
zobrazit celý popis
Offer rental fully furnished renovated apartment 2 +1 with a larger hall, a balcony on the mezzanine and cellar in Prague 4, at 12 to 18 months. The apartment, which is available from 06.10.2012 is designed with living room and bedroom, so it is best suited for a couple or a single tenant. View from the window direction Točná, Zbraslav. The price includes Internet connection is also included. ...
Offer rental fully furnished renovated apartment 2 +1 with a larger hall, a balcony on the mezzanine and cellar in Prague 4, at 12 to 18 months. The apartment, which is available from 06.10.2012 is designed with living room and bedroom, so it is best suited for a couple or a single tenant. View from the window direction Točná, Zbraslav. The price includes Internet connection is also included. Supermarket Billa, OBI and bus stop is 3 min. walk. Excellent transport links by bus from home to the subway Kačerov (10 min), Smíchovské station (18 min). The house was being exchanged elevator.

Contact: martin.spilka@seznam.cz
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
58 m²
cena:
8.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
7
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více