Pronájem bytu 3+1, 105 m² bez realitky

Žižkova, Brno - Veveří, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

3 prostorné pokoje v klidné ulici, ideální pro studenty i pracující – udržující pořádek. V bytě samostatný plynový kotel, velká šatna, jeden pokoj je průchozí, 2 balkony, lednička, pračka. Oddělená koupelna/WC. Všechny pokoje jsou zařízené. Volný od 1. července 2009. Ideální dostupnost do středu města, stejně tak i do Technologického parku, v blízkosti...
3 prostorné pokoje v klidné ulici, ideální pro studenty i pracující – udržující pořádek. V bytě samostatný plynový kotel, velká šatna, jeden pokoj je průchozí, 2 balkony, lednička, pračka. Oddělená koupelna/WC. Všechny pokoje jsou zařízené. Volný od 1. července 2009. Ideální dostupnost do středu města, stejně tak i do Technologického parku, v blízkosti několik vysokých škol.
Celý dům je připojen na kabelové rozvody, není v ceně pronájmu (klient si smlouvu sjednává sám).

K nastěhování: 1/7/2009
zobrazit celý popis
3 spacious rooms in a quiet street, perfect for students or working people. Heating with gas, big cloak-room, one transit room, 2 balconies, fridge, washing-machine.
WC/bathroom separated. All rooms are furnished. Available from 1.7.2009. Within easy reach of the city center as well as of the Technology park, several universities nearby. The building has got a high-speed internet+TV cabel, the...
3 spacious rooms in a quiet street, perfect for students or working people. Heating with gas, big cloak-room, one transit room, 2 balconies, fridge, washing-machine.
WC/bathroom separated. All rooms are furnished. Available from 1.7.2009. Within easy reach of the city center as well as of the Technology park, several universities nearby. The building has got a high-speed internet+TV cabel, the price is not included.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
105 m²
cena:
14.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více