Prodej bytu 2+kk, 64 m² bez realitky

U Leskavy, Brno - Starý Lískovec, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji zkolaudovanou novostavbu bytu 2+kk o podlahové ploše 63,9m2 na ulici U Leskavy v Brně - Starém Lískovci.

Uvedená cena odpovídá akontaci (30% z ceny bytu 2.499.000,- Kč) při pořízení družstevního bytu s převodem do osobního vlastnictví. Zbylou pořizovací cenu splácíte formou nájmu po dobu 25 let, přičemž nemusíte dokládat své příjmy....
Nabízíme k prodeji zkolaudovanou novostavbu bytu 2+kk o podlahové ploše 63,9m2 na ulici U Leskavy v Brně - Starém Lískovci.

Uvedená cena odpovídá akontaci (30% z ceny bytu 2.499.000,- Kč) při pořízení družstevního bytu s převodem do osobního vlastnictví. Zbylou pořizovací cenu splácíte formou nájmu po dobu 25 let, přičemž nemusíte dokládat své příjmy. Nesplacenou část pořizovací ceny můžete kdykoliv doplatit a byt převést do osobního vlastnictví. Možný je i nákup bytu za pořizovací cenu přímo do OV.

Vybavenost domů i vlastních bytů je provedena ve vysokém uživatelském standardu. Technické zázemí bytu obsahuje vlastní měřiče tepla, teplé a studené vody, elektřiny. Domy jsou cihlové se zateplením minerální vatou, díky složení zateplovacích materiálů, mají domy nízko energetické vlastnosti.

Mezi domy se nacházejí odpočinkové plochy - atria s parkovou úpravou určena pouze pro obyvatele domů. Možnost koupě venkovních krytých parkovacích stání nebo vnitřních parkovacích stání.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
64 m²
cena:
749.700 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více