Prodej bytu 1+kk, 46 m² bez realitky

V Újezdech, Brno - Medlánky, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím DB 1+kk v 2NP/4 v atraktivní lokalitě v Medlánkách o CP 45,5m2 z toho 7m2 lodžie v cihlovém domě s výtahem (kolaudace r.2002). Místnost s kuchyňským koutem 27,5m2, v pokoji plovoucí podlaha, na předsíni (4m2) a v koupelně s toaletou (7m2) dlažba. Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (el.trouba, sklokeramická deska, digestoř, lednice, mrazák).Vestavěná...
Nabízím DB 1+kk v 2NP/4 v atraktivní lokalitě v Medlánkách o CP 45,5m2 z toho 7m2 lodžie v cihlovém domě s výtahem (kolaudace r.2002). Místnost s kuchyňským koutem 27,5m2, v pokoji plovoucí podlaha, na předsíni (4m2) a v koupelně s toaletou (7m2) dlažba. Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (el.trouba, sklokeramická deska, digestoř, lednice, mrazák).Vestavěná skříň v předsíni, prostorná koupelna s vanou a WC, koupelnový nábytek se zapuštěným umyvadlem. Orientace bytu SZ, krasný výhled.
Mesíční náklady na byt jsou 2350Kč/2 osoby+elektřina (cena včetně FO a splátky annuity 417Kč/měsíc, zbývá doplatit cca 50 000Kč, převod do OV možný za 12 let). Na vše vlastní měřidla, v domě vlastní kotelna, možnost kabelové TV, internetu, telefonu. V domě k dispozici kočárkárna, kolárna, sušárna, bezproblémové parkování před domem, velice atraktivní lokalita – v blízkosti chráněná krajinná oblast Baba. V dosahu MHD a veškerá občanská vybavenost, dětská hřiště, škola, školka. Volný od 1/2013. Financovat možno hotově, v případě hypotéky zástavou jiné nemovitosti.
Prosím realitní kanceláře, aby mne nekontaktovali.
zobrazit celý popis
Offering DB 1+kk (kitchen corner) on 2nd floor in attractive locality in Medlanky with total area 45.5m2(7 m2 is enclosed balcony) in brick residential building with elevator (built in 2002). Room with kitchen corner 27.5m2 with floating floor, in hallway (4m2) and in bathroom with toilet (7m2) floor tiles. Fitted kitchen with built-in appliances ( electric oven, glass-ceramic cooktop,...
Offering DB 1+kk (kitchen corner) on 2nd floor in attractive locality in Medlanky with total area 45.5m2(7 m2 is enclosed balcony) in brick residential building with elevator (built in 2002). Room with kitchen corner 27.5m2 with floating floor, in hallway (4m2) and in bathroom with toilet (7m2) floor tiles. Fitted kitchen with built-in appliances ( electric oven, glass-ceramic cooktop, exctractor, refrigerator with freezer). Built-in closet in hallway, spacious bathroom with bath tub and toilet, bathroom cabinets with built-in washbasin. Orientation of flat NW, beautiful view.
Monthly fees for flat are 2350Kc/2 persons+electricity ( price including repair fund and repayment 417kc/month, remaining about 50 000Kc, transfer to personal owenership possible in 12 years). Own measuring for everything, in the building own boiler room, posibility of TV, internet, phone. In the building for use bycicle room, drying room, problem-free parking in front of the house, very atractive locality – nearby conservation area Baba. Close to public transport and public facilities, childrens playgrounds, school, kindergarten. Available from 01/2013. Finance possible in cash or in case of mortgage by deposit of other property.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
46 m²
cena:
1.380.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více