Prodej rekreačního objektu 90 m² bez realitky

Klínovec, Loučná pod Klínovcem, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Poloha objektu:

Objekt se nachází asi 1000 m od klínoveckých sjezdovek v atraktivní a rostoucí lyžařské oblasti Krušných hor. Infrastruktura pro lyžaře a sněhové podmínky jsou optimální, což je také důvodem pro současný rozmach výstavby nových soukromých domů v této obci. Po otevření hranic do Německa se rozšířily i letní turistické podmínky jak na...
Poloha objektu:

Objekt se nachází asi 1000 m od klínoveckých sjezdovek v atraktivní a rostoucí lyžařské oblasti Krušných hor. Infrastruktura pro lyžaře a sněhové podmínky jsou optimální, což je také důvodem pro současný rozmach výstavby nových soukromých domů v této obci. Po otevření hranic do Německa se rozšířily i letní turistické podmínky jak na české, tak na německé straně.

Stáří a druh objektu:
Jedná se o samostatně stojící dům, s neoploceným pozemkem. Původní stavba pochází z konce
19. století. Dům byl až do evakuace německých majitelů v roce 1945 trvale obýván. Poté byl používán jako rekreační objekt v nezměněném stavu. V roce 1992 byl prodán dnešnímu majiteli.

Velikost objektu:

Rozloha pozemku 376 m², zastavěná plocha 76,15 m²,
Vnější půdorysy budovy a přístavků: budova 8,62 x 8,25 m, zděný přístavek 1,92 x 2,62 m,
dřevěný přístavek přibližně uvnitř 4 x 2,5 m (přesnější rozměry dodáme).

Počet a použití místností:

Přízemí: přístavek zděný, přístavek dřevěný, chodba, obývací místnost, kuchyň, umývárna se sprchovacím koutem a WC, sklep s topným kotlem a větrací jednotkou.
Vrchní patro: 2 ložnice, každá se 4 lůžky, obývací předsíň s rohovým gaučem, umývárna a WC.
Podkroví: slouží jako skladiště.

Modernizace a vybavení:

Po převzetí domu dnešním majitelem byl dům postupně modernizován. Nejdříve byla nově pokryta střecha a obnovena vnější část komína. Poté byly provedeny instalace předtím neexistujících splachovacích záchodů, teplovodního topení, rozvod teplé a studené vody, sprchovací kout, sjednocení dvou malých místností v jednu velkou obývací místnost s krbem a instalace elektricky regulovaného vytápění. Jen tak mohlo být zajištěno celoroční temperování domu na plusovou teplotu pro ochranu před zamrzáním vodovodů. Interiér lze proto i zimě po příjezdu rychle vyhřát na příjemnou teplotu. Část pozemku byla vydlážděna jako parkoviště pro maximálně 3 osobní auta. V roce 1998 byl instalován telekomunikační minirozvaděč pro možnost pozdějšího připojení telefonní stanice, který dosud nebyl využit. Pro zajištění hygienických hledisek bylo v roce 1999 instalováno rovnotlaké větrání s rekuperací tepla s automatickým řízením provozu podle relativní vlhkosti. Čerstvý vzduch je přiváděn do obývací místnosti a do obou ložnic s možností elektrického přítopu a odpadní vzduch je odváděn z kuchyně přes umývárny a záchody v přízemí i ve vrchním patře. V roce 2000 bylo instalováno 11 plastových oken v obou patrech. V nabídce je zahrnuto stávající zařízení všech místností, nábytek, koberce, osvětlení, televizor atd., takže dům je v obyvatelném stavu.

Jedná se o privátní prodej, nepodléhající provizím.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
4+1
plocha:
90 m²
cena:
2.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více