Prodej pozemku 2.363 m² bez realitky

Okružní, Vrané nad Vltavou, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Milovníkům života v zachovalé přírodě s dostatečným životním prostorem, to vše na hranici Prahy, nabízíme stavební pozemek 2.363 m2 v katastru obce Vrané nad Vltavou, (parc.č. st.500 a 295/3).

Jedinečný pozemek je ze 3 stran obklopený vzrostlým borovým lesem, zbývající stranou se nabízí výhled přes pole na zalesněný hřeben protějšího břehu Vltavy, viz....
Milovníkům života v zachovalé přírodě s dostatečným životním prostorem, to vše na hranici Prahy, nabízíme stavební pozemek 2.363 m2 v katastru obce Vrané nad Vltavou, (parc.č. st.500 a 295/3).

Jedinečný pozemek je ze 3 stran obklopený vzrostlým borovým lesem, zbývající stranou se nabízí výhled přes pole na zalesněný hřeben protějšího břehu Vltavy, viz. foto.

Klidné a čisté prostředí na polosamotě, nedaleké domky nejsou přes vzrostlou zeleň přímo vidět. Ve vzdálenosti cca 500 metrů je krásná vyhlídka a obora s mufloní a srnčí zvěří.

Příjezd po cestě Okružní směrem na Březovou. Nově zřízena elektropřípojka 230V/400V. Na pozemku kopaná 35 metrů hluboká studna s vydatným spodním pramenem.

Na parcele st.500 se nachází stará zpustlá chata a kůlny z meziválečného období, určené k demolici a náhradě novým domem.

Zahrada je zarostlá a roky neudržovaná, skýtající dobrý základ jak vyznavačům přírodního pojetí, tak i velký prostor k uplatnění případným milovníkům práce s křovinořezem a motorovou pilou. Pletivové oplocení je funkční, nicméně v rámci stavby nového domu bude jistě vhodné vyřešit i jeho výměnu za nový plot lahodící vkusu majitele.

Daná lokalita je v územním plánu zařazena jako stabilizované rekreační území, bez možnosti nové výstavby, vyjma přestaveb/náhrady bývalých chat rodinnými domy na trvalé bydlení, viz. http://vranenadvltavou.cz/file.php?nid=959&oid=1071377. To znamená, že jedinečný přírodní charakter lokality není ohrožen výstavbou satelitních obytných čtvrtí či výrobních provozoven.

Výborná dopravní dostupnost je dána blízkostí dobře průjezdného zbraslavského mostu a na něj navazujících komunikací po obou březích Vltavy, stejně tak jako veřejnou PID, vč. vlakového spojení – do Modřan 12 min, Bráníku 15 min, Krče 21 min, Vršovic 29 min, na hlavní nádraží 34 minut, viz. http://vranenadvltavou.cz/index.php?nid=959&lid=cs&oid=83648.

Cena 2.100 Kč/m2 již zohledňuje nadstandardní velikost pozemku a náklady na demolici stávajících objektů, nicméně jednání i v této záležitosti je možné.

Jsme přímými vlastníky nabízených nemovitostí a nemáme zájem o služby realitních kanceláří, které tímto žádáme, aby nás nekontaktovali se svými nabídkami na zprostředkování prodeje, vyjma případů, kdy zastupují konkrétní klienty se zájmem o tuto lokalitu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
2.363 m²
cena:
2.100 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více