Pronájem bytu 3+1, 75 m² bez realitky

Kaštanová, Rosice u Brna, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Město Rosice jako majitel bytu nabízí k pronájmu byt na ul. Kaštanová, Rosice.

Jde o třípokojový byt (dispozice 3+1) o celkové podlahové ploše 75 m2 vč. sklepní kóje a balkonu. Byt je po revitalizaci (nová okna, zateplení, nové rozvody). Byt se nachází v 2. patře bez výtahu. 2 pokoje jsou situovány na jih, kuchyň a 1 pokoj na sever. Byt je volný od...
Město Rosice jako majitel bytu nabízí k pronájmu byt na ul. Kaštanová, Rosice.

Jde o třípokojový byt (dispozice 3+1) o celkové podlahové ploše 75 m2 vč. sklepní kóje a balkonu. Byt je po revitalizaci (nová okna, zateplení, nové rozvody). Byt se nachází v 2. patře bez výtahu. 2 pokoje jsou situovány na jih, kuchyň a 1 pokoj na sever. Byt je volný od 1.11.2012.

Nájemné z podlahové plochy činí měsíčně Kč 5.704,-. Zálohy na topení, studenou a teplou vodu podléhají zúčtování podle skutečné spotřeby, odhadovaná výše je cca Kč 2.500,- měsíčně.
Smlouvy (a platby) s dodavateli elektřiny, plynu, kabelové televize, koncesionářské poplatky (poplatky za televizi, rádio) sjednává nájemce bytu samostatně bez účasti města.

V blízkosti bytu se nachází samoobsluha, zastávka autobusu, centrum města ve vzdálenosti 0,5 km. V centru města Tesco Express, lékárna, pošta, lékaři, ZŠ, MŠ (včetně logopedické třídy). Na okraji města ve směru na Brno supermarkety Penny, Lidl, KiK. Město Rosice je obcí s rozšířenou působností (lze vyřídit občanský průkaz, pas, registraci vozidel, atd.).

Případné další dotazy zodpoví a žádosti o pronájem shromažďuje paní Irena Hvězdová, kancelář číslo 2 v přízemí budovy radnice, tel. 546 492 153, hvezdova@mesto.rosice.cz.

O uzavření nájemní smlouvy s konkrétním zájemcem rozhodne rada města.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
75 m²
cena:
5.700 Kč
poplatky:
2.400 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více