Pronájem bytu 3+kk, 66 m² bez realitky

Pujmanové, Praha - Podolí

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se o pronájem renovovaného bytu v lokalitě centra Pankrác, 5min pěšky od metra a nákupního centra Arkády, s výhledem do zeleně.
V bytě jsou plovoucí podlahy nebo dlažba, vybavená kuchyň se sklo-keramickou deskou, troubou, mikrovlnkou, lednicí a mrazákem. Koupelna vybavená rohovou vanou a umyvadlem se skříňkou. Bezpečnostní dveře. Byt je částečně zařízen ale...
Jedná se o pronájem renovovaného bytu v lokalitě centra Pankrác, 5min pěšky od metra a nákupního centra Arkády, s výhledem do zeleně.
V bytě jsou plovoucí podlahy nebo dlažba, vybavená kuchyň se sklo-keramickou deskou, troubou, mikrovlnkou, lednicí a mrazákem. Koupelna vybavená rohovou vanou a umyvadlem se skříňkou. Bezpečnostní dveře. Byt je částečně zařízen ale nemusí být pokud budete chtít. K bytu dále náleží lodžie a komora přes chodbu. Dům je velmi dobře udržovaný, zateplený s kompletně renovovanou infrastrukturou. Poplatky kryjí veškeré poplatky za služby - tj. teplo, teplou a studenou vodu, odpady, společné energie, úklid spol. prostor, výtah a údržbu.

K nastěhování: 1/10/2013
zobrazit celý popis
We offer before renovated 2bedrooms appartment in central Pankrac area nearby Arkady center, 5min to walk to subway, with view to park.
Appartment is equiped with floating floors or pavement, equived kitchen with ceran-electric stove and electrical owen, MW, refrigerator, freeezer. Bath with corner bathtube and lavatory. Thief-resistant safety doors. Appartment is partialy furnished but this is...
We offer before renovated 2bedrooms appartment in central Pankrac area nearby Arkady center, 5min to walk to subway, with view to park.
Appartment is equiped with floating floors or pavement, equived kitchen with ceran-electric stove and electrical owen, MW, refrigerator, freeezer. Bath with corner bathtube and lavatory. Thief-resistant safety doors. Appartment is partialy furnished but this is not necessary if you want. There is also a balcony and across the house corridor small storage room.
The house is well maintained, thermo isolated with brand new infrastructure. The service payments include central heating, cold and hot water, waste collection, shared energy consuption, cleaning servise in house, lift and maintenace of shared spaces.

Available from 1/10/2013
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
66 m²
cena:
10.000 Kč
poplatky:
6.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více