Prodej domu 125 m² bez realitky

Za Dráhou, Neratovice - Lobkovice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji dvougenerační rodinný dům se zahradou o rozloze 150 m2. Dispoziční rešení 2 x 4+1. Dvě oddělené bytové jednotky z nichž každá zhruba o rozloze 125 m2. Samostatné vytápění, vchody i elektroměry. Byt č1. se nachází v přízemí se zimní zahradou a sklepním prostorem cca 5 m2. Byt č.2 se nachází v prvním patře s prostorným a zastřešeným...
Nabízím k prodeji dvougenerační rodinný dům se zahradou o rozloze 150 m2. Dispoziční rešení 2 x 4+1. Dvě oddělené bytové jednotky z nichž každá zhruba o rozloze 125 m2. Samostatné vytápění, vchody i elektroměry. Byt č1. se nachází v přízemí se zimní zahradou a sklepním prostorem cca 5 m2. Byt č.2 se nachází v prvním patře s prostorným a zastřešeným balkonem.
Vytápění je zajištěno elektrokotli nebo kotli na tuhá paliva. Ohřev vody je zajišťován boilery. Obecní vodovod a kanalizace. Elektřina 220/380V. K dispozici studna. Rekonstrukce ALU střechy z roku 2010. V přízemí plastová okna z roku 2005. Nezáplavová oblast.
Nachází se v klidné části města Neratovice. Je zde výborná občanská vybavenost, 2 základní školy, gymnázium, střední odborné učiliště, střední školy, školky, nákupní
centrum, supermarkety Tesco, Penny Market, Lidl, Plus,Billa... Dále plavecký bazén, kino, bowling, bezpočet restaurací, sportovní centrum, fitnes centrum, letní jazzová zahrada, zimní stadion, zdravotní středisko, městská nemocnice...aj. Dostupnost do Prahy za cca. 25 min autem. MHD v pravidelnych intervalech. Zastávka autobusu a vlaku nedaleko. Centrum města 10 minut chůze.

K dispozici ihned.
Prohlídky vítány.
zobrazit celý popis
A big house separated into two flats with a garden [150 m2] to sell. The flats are 2 x 4 bedroom flat. They are completely separated and each is about 125 m2 with its own heating systems, entries and electricity meters. Flat n.1 is located downstairs with a patio and a cellar. Flat n.2 is located upstairs with a roofed terrace.
The heating systems are either electric or coal boilers. The...
A big house separated into two flats with a garden [150 m2] to sell. The flats are 2 x 4 bedroom flat. They are completely separated and each is about 125 m2 with its own heating systems, entries and electricity meters. Flat n.1 is located downstairs with a patio and a cellar. Flat n.2 is located upstairs with a roofed terrace.
The heating systems are either electric or coal boilers. The house is connected to a water and a waste supplies. Electricity 230/380V. Well available on the garden. Roof has been renewed in 2010. Flat n.1 has got double glazed windows from 2005. House is located in no flood zone.
It is in a quiet town zone. The town is well equipped with all necessary needs [lots of schools and nurseries, shopping centres, swimming pool, cinema, bowling, sport and fitness centres, winter stadium, hospital and a lot more].
Prague is within 25 minutes reach by car. Frequent bus service and trains. Bus and train station near by. town centre within 10 minutes walk.

Available immediately.
Viewings are welcome.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
125 m²
cena:
2.600.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více