Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Na Náspech, Hranice, Olomoucký kraj

4.690.000 Kč

Popis

Prodej zrekonstruovaného historického domu v centru města Hranice na Moravě přímo u hlavního náměstí.
Hranice na Moravě se nacházejí nedaleko města Přerov na hlavním tahu na Ostravu a Valašsko.
Tato nabídka je podávána z důvodu náhlého onemocnění.
Turisticky rychle se rozvíjející lokalita. Prodávaný kamenno-cihlový gotický dům s klenbovými stropy, krbem a kamenným sklepem je nyní využíván jako stylová restaurace a navíc doplněn velmi pěkně řešeným podkrovním bytem 3+KK. Celý komplex restaurace s vybavenou kuchyní, podkrovním bytem 3+kk, venkovní zahrádkou s posezením a venkovní terasou, venkovním posezením a vybavením je nabízen k prodeji. Dům se nachází v centru města Hranice na Moravě, 100kroku od náměstí s okolím s obchody, bankami, kanceláří, ordinací, školou, rodinných domů a bytových domů.. Součástí domu je velmi pěkně řešen podkrovní byt 3+KK velikosti 60m2.
Dům je po rekonstrukci, bez nutnosti stavebních úprav, nový pl.kotel 2014. Nové rozvody byly provedeny v mědi.
Resturace má zařízenou kuchyň, nerezová digestoř, pizza pec, nové mrazící a chladící skříně Vestfrost. Stylový interier. Provoz restaurace zahajen v roce 1999. Rekonstrukce restaurace a bytu 2013, kuchyňka, koupelna a WC, nové podlahy a malby, rekonstrukce oken a výměna dveří. Ozvučení restaurace Pioneer receiver a nové repro. Důkladná rekonstrukce baru. Nová elektroinstalace, vypínače a osvětlení. Stylové kované doplňky dotváří interiér restaurace. Rekonstrukce toalet, včetně bezbarierového WC. Rekonstukce výtahu mezi kuchyní a restauraci v přízemí. Dům je třípodlažní, v přízemí a v 1.podlaží se nachází stylová restaurace s kapacitou cca 60 míst. Možnost předělat na jiné užívání. Součástí je zahradní restaurace a terasa s kapacitou cca 55 míst. V podkroví byt 3+KK vč. soc. zařízení vstup do bytu je z prvního podlaží a zaručuje dostatek soukromí. Součástí objektu je zahradní domek sloužící jako sklad. V ceně je také kompletní funkční vnitřní výbava. Vybavení kuchyně, nerezová digestoř pro odsávaní kuchyně zajišťuje čisté prostředí, chladící a mrazící profesionální technika, zahradní nábytek a interiér restaurace s barem a posezením. Dům je vytápěn plynem, zdrojem teplé vody je rovněž plynový kotel. Náklady energie jsou minimalizované. el. energie jsou cca 4tis. Kč měsíčně s nízkým tarifem spotřeby, nově instalované led osvětlení s nízkou spotřebou. Voda cca 1tis. měsíčně, plyn k topení a ohřevu vody cca 4tis. měsíčně podle sezóny s možností přitápění přímotopy v bytě, hodnoty jsou při provozu restaurace. Celý dům je stylově řešen.
Vhodné jako investice nebo pro podnikání s možností bydlení a zajištění dlouhodobé prosperity.
Pro osobní jednání prosím kontaktujte mě bezváhání na e=mailu: petr.tomecka@tpv-tech.com a nebo přímo na mobilním telefonu : 602 378 345. Na dnešní dobu nadprůměrně vybaven a fungující projekt do kterého lze ihned nastoupit. www.facebook.com/restaurace.katowna

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 213380
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Nebytový prostor
Dispozice Ostatní
Plocha 280 m²
Cena: 4.690.000 Kč Chci hypotéku
Město: Hranice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

7 567

Aktivních inzerátů
bez provize

6 782

Realizovaných obchodů
tento rok

310 641 734 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

4.690.000 Kč