Pronájem bytu 2+kk, 61 m² bez realitky

Prušánecká, Praha - Zličín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k dlouhodobému pronájmu moc pěkný a prostorný byt Praha 5 -Zličín, včetně lodžie, komory, krytého parkovacího stání v garáží a sklepa, ulice Prušánecká,2.p. cihlového domu, byt užívaný 1rok.
61m2+sklep 5m2, dva samostatné, neprůchozí pokoje: obývací pokoj s lodžií+kk (27m2, orientace na jih) + ložnice (15m2, orientace na sever). V bytě je k dispozici...
Nabízím k dlouhodobému pronájmu moc pěkný a prostorný byt Praha 5 -Zličín, včetně lodžie, komory, krytého parkovacího stání v garáží a sklepa, ulice Prušánecká,2.p. cihlového domu, byt užívaný 1rok.
61m2+sklep 5m2, dva samostatné, neprůchozí pokoje: obývací pokoj s lodžií+kk (27m2, orientace na jih) + ložnice (15m2, orientace na sever). V bytě je k dispozici nová kuchyňská linka (v barevné kombinaci švestka a bílý lesk), sklokeramická varná deska a horkovzdušná trouba Candy. Byt je částečně zařízený světly, konzolemi včetně záclon a závěsů, v koupelně zařizovacími předměty včetně galérie. V obytných místnostech je plavoucí podlaha, jinak dlažba, v koupelně prostorná rohová vana. Přípojka SAT TV, internetu a telefonu. Dostatek úložného prostoru-komora přímo v bytě a sklep u parkovacího stáni v garáži.
Výborná dopravní dostupnost, 8min pěšky na metro B-Zličín, nákupní centrum Metropole Zličín nebo na TRAM č.9,10,16 -Praha 6-Řepy. Cca. 3min autem na pražský okruh nebo na dálnici na Plzeň či Karlovy Vary. V okolí nový park, napojení na cyklostezku Křivoklátské cyklostezky. Pro nekuřáky, ne zvířata.
Nájem 10.500Kč/měsíc+poplatky cca. 2.800Kč/měsíc + elektřina cca.800Kč/měsíc. Poplatky se vyúčtují 1x/rok. Volný od listopadu 2014. E-mail:1390008@hotmail.cz, telefon:724635710
zobrazit celý popis
I would like to offer for a long term lease a very nice, spacious apartment 2+kk in Prague5-Zličin, including balcony, storage room, indoor parking lot and cellar, Prusanecka street, on the 2nd floor, only 1year old. The size is 61m2+cellar 5m2. The flat has spacious living room with balcony+kitchenette (27m2, south facing) + sleeping room (15m2, north facing). The apartment is partly furnished...
I would like to offer for a long term lease a very nice, spacious apartment 2+kk in Prague5-Zličin, including balcony, storage room, indoor parking lot and cellar, Prusanecka street, on the 2nd floor, only 1year old. The size is 61m2+cellar 5m2. The flat has spacious living room with balcony+kitchenette (27m2, south facing) + sleeping room (15m2, north facing). The apartment is partly furnished with new kitchen board (in color plum and white gloss), ceramic hob and oven Candy, further with new lights, consoles including curtains, in the bathroom there are fixtures including gallery with mirror. In the living and sleeping rooms there is a floating floor, elsewhere tiles, spacious corner bath tub in the bathroom. Connection to the Internet, SAT TV and telephone available.
Excellent accessibility, 8min on foot to metro B-Zličín, shopping center Metropole or to the station of TRAM no.9,10,16 in Prague 6-Řepy. Approximately 3min by car to the Prague circle on to the highways to Plzeň or Karlovy Vary. Thehe is a new park nearby and connection with Krivoklatske cycling routes.
Non-smoking flat, no pets.
Available from November 2014.The rent is 10.500 CZK per month + approx. 2.800 CZK/month service fee + approx. 800CZK/month electricity. Fees are billed once a year. The owner speaks English.
E-mail:1390008@hotmail.cz, phone:724635710
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
61 m²
cena:
10.500 Kč
poplatky:
2.800 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Centrum služeb
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více