Prodej domu 4+1 bez realitky

Zahradní, Klášterec nad Ohří, Ústecký kraj

1.390.000 Kč

Popis

Nabízíme velký dvoupodlažní rodinný dům 4+1 (208 m2) se zahradou v historickém centru Klášterce nad Ohří.

V dolním podlaží je velká obytná místnost, kuchyň, koupelna s vanou a samostatné WC, kde se navíc nachází i sprchový box.

V prvním poschodí nalezneme dvě velké a jednu menší obytnou místnost.

Půda je rozdělena na dvě podlaží a nabízí mimořádně velký prostor. Pod částí domu se nalézá středověké sklepení.

Na dům navazují dvě oddělené zděné komory, dílna a prosklený přístavek. Součástí jsou i zděné prostory vhodné k chovu drůbeže a umístění psa.

V úrovni prvního patra se nachází prostorná slunná terasa s výhledem do zahrady. V zahradě rostou ovocné stromy a šeříky a nalezneme zde i okrasné jezírko. Tento prostor je od domu oddělen dvorkem a betonovou skalkou. Zahrada i dvůr představují ideální a bezpečný prostor pro odpočinek i dětské hry: pozemek je oddělený od okolích ulic a ani z okolních domů sem není příliš vidět. Celková výměra pozemku činí 271 m2.

Okna do ulice jsou dřevěná s vakuovými izolačními dvojskly. Směrem do zahrady jsou okna rovněž dřevěná, s běžným dvojitým zasklením. Dveře na terasu jsou plastové.

Všechny místnosti mají ústřední teplovodní vytápění využívající plynový kotel. Karma pro ohřev vody je zcela nová (výměna v dubnu 2013). K vaření slouží kombinovaný plynový sporák s elektrickou troubou. Objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci; kanalizace v domě je po rekonstrukci. Do domu je zavedena telefonní linka a kabelová televize.

Ve vzdálenosti do 100 metrů od domu se nachází historické náměstí s obchody, úřady a poštou, vchod do zámeckého parku a zastávka MHD i meziměstských autobusů. Parkování je možné v sousední ulici (asi 30 metrů od domu). Dům stojí 500 metrů od lázeňského areálu.

Dům je v dobrém stavu a po nastěhování jej lze ihned obývat. V případě zájmu Vás rádi uvítáme na prohlídce, případně zodpovíme Vaše dotazy.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 214586
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+1
Plocha 208 m²
Cena: 1.390.000 Kč Chci hypotéku
Město: Klášterec nad Ohří
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

7 748

Aktivních inzerátů
bez provize

9 141

Realizovaných obchodů
tento rok

439 160 962 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+1 bez realitky

1.390.000 Kč