Prodej pozemku 300 m² bez realitky

Roztocká, Praha - Sedlec

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pozemek v obci Brnky, kousek od Vltavy, 300 m2, poloha na křižovatce hlavní ulice „Roztocká“ a vedlejší ulice „V údolí“ pozemek navazuje na současnou zástavbu a na pozemek lze vjet přímo z asfaltové silnice. Na hranici pozemku jsou inženýrské sítě. Pozemkem protéká potok. Pozemek dříve sloužil jako hráz rybníka, který je nyní již zasypán, ale lze jej v...
Pozemek v obci Brnky, kousek od Vltavy, 300 m2, poloha na křižovatce hlavní ulice „Roztocká“ a vedlejší ulice „V údolí“ pozemek navazuje na současnou zástavbu a na pozemek lze vjet přímo z asfaltové silnice. Na hranici pozemku jsou inženýrské sítě. Pozemkem protéká potok. Pozemek dříve sloužil jako hráz rybníka, který je nyní již zasypán, ale lze jej v případě zájmu obnovit. Poloha pozemku dává mnoho možností pro jeho využití: umístění mobilhausu nebo stavba mensiho domku na místě bývalé hráze. Nebydlím v Praze tak vám nemohu pozemek osobně ukázat. Lze jej najít bez problémů na rohu křižovatky ulic "Roztocká“ a „V údolí“ v obci Brnky.
Kontaktujte mě v případě, že jste pozemek viděli a máte skutečně vážný zájem jej koupit. Případně mohu zaslat podrobnější popis emailem -jak se k pozemku dostat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
300 m²
cena:
110.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více