Prodej domu 3+1 bez realitky

Jeronýmova, Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

2.800.000 Kč

Popis

Rodinný dům vybudovaný v r. 1967, jeho stáří je tedy 45 let. Dům je zděný, plně podsklepený, s jednou místností v podkroví se složenou valbovou a sedlovou střechou a krytinou z eternitových šablon na bednění. Stropy jsou s rovným podhledem. Podlahy v suterénu betonové, v přízemí a podkroví vlýsky resp. podlah. povlaky na podkladových deskách na bázi dřeva nebo dlažba. Vytápění je ústřední teplovodní s kotlem na plynná paliva. Okna jsou dřevěná špaletová, dveře dřevěné hladké. Rozvod studené i teplé vody, ohřev vody v plynové karmě. Koupelna je vybavená sprchovým koutem a umyvadlem, na stěnách keramické obklady. Záchod splachovací s obložením stěn.
V podzemním podlaží je prádelna, sušárna, sklad paliva, 2 sklepní místnosti. V přízemí jsou 2 obytné místnosti, kuchyň, spíž, koupelna, záchod, veranda. V podkroví je obytná místnost a půdní prostory.
Konstrukční provedení a vybavení domu odpovídá standardu v době výstavby.
Celkový stav průměrný, s běžnou údržbou, v podzemním podlaží jsou zjevné příznaky neúčinné hydroizolace - vlhnutí zdiva.
Příslušenství tvoří (a) severně od domu umístěná garáž pro osobní automobil, vybudovaná v r. 1983, zast. plocha 30 m2, zděná s plochou střechou, plechovými vraty, v dobrém stavu s běžnou údržbou, (b) dřevěná kůlna z r. 1965, na kamenném soklu se sedlovou střechou, v horším technickém stavu, (c) venkovní úpravy: skleník s přistavěným komínem, fóliovník, přípojky vody, kanalizace, elektřiny a plynu, oplocení s vraty a vrátky, zpevněné plochy, vše v průměrném technickém stavu s běžnou údržbou.
Pozemky celkem 930 m2
Trvalé porosty - běžné okrasné a ovocné stromy.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 215080
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 3+1
Plocha 930 m²
Cena: 2.800.000 Kč Chci hypotéku
Město: Havlíčkův Brod
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 3
Balkón: Ano
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 848

Aktivních inzerátů
bez provize

9 408

Realizovaných obchodů
tento rok

450 910 121 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 3+1 bez realitky

2.800.000 Kč