Prodej domu 4+1 bez realitky

Otínská, Praha - Radotín

7.999.999 Kč

Popis

Domov s unikátním výhledem- na údolí řeky Berounky na straně jedné, a přímo do CHKO Karlštějnských lesů na straně druhé (viz. foto).

Vlastní stavba je z roku 1970, před deseti lety prošla výraznou rekonstrukcí. Ze stavebního hlediska jde o poctivý cihlový dům bez vad v netradiční dobové architektuře s tzv. "rohovými" okny. Dům majestátního vzezření stojí na poměrně rozlehlém nepravidelném pozemku o rozloze cca. 700m. Na zahradě jsou vystavěny kameno-betonové terasy.

Celková užitná plocha domu (vyjma půdních prostor) je 210m. Dispozičně je rozdělen na dvě bytové jednotky (2+1 a 2+kk - obojí s vlasní koupelnou a WC) s rozlohou 2x70m a dalších 70m v prostorách sklepení, prádelny, kotelny a domovní garáže (17m).

Dům má vytápění na tuhá paliva a vlastní jímku. Dokončení příslušných inžinýrských sítí je přislíbeno Magistrátem hl.m. Prahy na rok 2013.

V půdních prostorách a v užitkovém suterénu je prostor pro rekonstrukci. Zejména v sutrénu se nabízí možnost zbudování atypického bytu s galerií (sklepení a garáž nabízí dvě podlahové úrovně). Dům má dva komíny, je možné dosadit krb do téměř každé místnosti.

Vlastní lokalita v Otínské ulici nabízí poklidné bydlené přímo u lesa při vynikající dopravní dostupnosti do centra (vlakem na Hl. nádraží 15 minut, popř. autobusem na Smíchovské nádraží 18 minut - zastávka 2 min. pěšky). Spojení autem do centra do 15 minut, díky novému napojení na Pražský okruh je ještě zkvalitněna.

Radotín nabízí veškerou občanskou vybavenosti (zdravotní zařízení, všechny stupně vzdělávacího zařízení až po gymnázium, supermarkety atd.) včetně kulturního vyžití pro děti i dospělé.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 215369
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+1
Plocha 140 m²
Cena: 7.999.999 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Radotín
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

8 339

Aktivních inzerátů
bez provize

11 452

Realizovaných obchodů
tento rok

558 312 114 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+1 bez realitky

7.999.999 Kč