Prodej domu 103 m² bez realitky

Wolkerova, Benešov u Prahy, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Vlastník nabízí k prodeji dům 4+1 v Benešově u Prahy, v klidné vilové čtvrti s výborným spojením do Prahy. Dům byl postaven v šedesátých letech, střecha byla kompletně zrekonstruována před deseti lety. Dům je podsklepený, s vlastní garáží, kotelnou a prádelnou. V přízemí je při vstupu veranda s šatnou, dále koupelna a toaleta, kuchyně, obývací pokoj a...
 Vlastník nabízí k prodeji dům 4+1 v Benešově u Prahy, v klidné vilové čtvrti s výborným spojením do Prahy. Dům byl postaven v šedesátých letech, střecha byla kompletně zrekonstruována před deseti lety. Dům je podsklepený, s vlastní garáží, kotelnou a prádelnou. V přízemí je při vstupu veranda s šatnou, dále koupelna a toaleta, kuchyně, obývací pokoj a ložnice, v prvním patře jsou dvě ložnice, momentálně nevyužívaný základ koupelny a toaleta.
Zastavěná plocha činí 103 m2 a k domu patří jabloňová zahrada o rozloze 1019 m2. Na pozemku se také nachází kůlna, sklípek a studna.
Dům má velký potenciál díky půdě se střešním oknem a třem větším komorám (dvě z nich také s oknem), které mohou být využity jako velkorysá šatna či malý dětský pokoj.

K nastěhování: 01/09/2009
zobrazit celý popis
 A three-bedroom house is up for sale by the owner. It is located in a quiet residential area with excellent transport to Prague. The house was built in the sixties and the roof was completely renovated ten years ago. It has a full-size basement with a garage, boiler room plus a laundry. On the ground floor there is a verrandah, a cloak room, a bathroom and a toilet, kitchen, living room and 1...
 A three-bedroom house is up for sale by the owner. It is located in a quiet residential area with excellent transport to Prague. The house was built in the sixties and the roof was completely renovated ten years ago. It has a full-size basement with a garage, boiler room plus a laundry. On the ground floor there is a verrandah, a cloak room, a bathroom and a toilet, kitchen, living room and 1 bedroom.On the first floor there are 2 bedrooms, a toilet and another room with potential to be converted to a bathroom. The built-up area is 103m and the house has an apple-tree garden with total area of 1019m. There is also a garden shed, wine cellar, and a water well. This house has a great potential for further development thanks to an attic with a roof window and three storage rooms, that can be used as a walk-in wardrobes or a small children’s room.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
103 m²
cena:
5.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více