Prodej pozemku 1.237 m² bez realitky

Broumy, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodáme rohový, mírně svažitý pozemek v obci Broumy, okres Beroun. 30 minut autem na metro Zličín. Nová asfaltová příjezdová cesta, vjezd na pozemek, chodníky, osvětlení, kanalizace, všechny přípojky. Pozemek je poslední, rohový v tiché slepé uličce s výhledem na pastvinu koní. Obec je v srdci krásných Křivoklátských lesů. V pěší vzdálenosti školka, 9 tříd...
Prodáme rohový, mírně svažitý pozemek v obci Broumy, okres Beroun. 30 minut autem na metro Zličín. Nová asfaltová příjezdová cesta, vjezd na pozemek, chodníky, osvětlení, kanalizace, všechny přípojky. Pozemek je poslední, rohový v tiché slepé uličce s výhledem na pastvinu koní. Obec je v srdci krásných Křivoklátských lesů. V pěší vzdálenosti školka, 9 tříd ZŠ, lékař, zubař, obchod, kadeřník, kino.
Na pozemku je nová základová deska 6,5x9,5m na dvoupodlažní dům. V ceně je připravená a schválená stavební dokumentace.

Pozemek je za dotovanou cenu od obce, která se snaží aby se v obci usídlili mladé rodiny. Aby mohl být prodán za tuto cenu, je třeba aby budocí kupující spllnil následující kritéria:

1) pozemek může být prodán pouze páru, kde alespoň jeden z dvojice je věkem max. 35 let, nebo mají ve společné péči dítě do věku 5 let.
2) kolaudace do 2 let
3) po kolaudaci je třeba přihlásit tvalé bydliště celé domácnosti do obce Broumy
4) po dobu 5 let od kolaudace nebude pozemek s budoucím domem nebude prodán jiné osobě (v případě že ano, doplatí se dotovaná cena obci)

Více informací a prohlídky na telefonu 724 168 896
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.237 m²
cena:
900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více