Prodej pozemku 1.237 m² bez realitky

Broumy, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodáme rohový, mírně svažitý pozemek v obci Broumy, okres Beroun. 30 minut autem na metro Zličín. Nová asfaltová příjezdová cesta, vjezd na pozemek, chodníky, osvětlení, kanalizace, obecní vodovod, všechny přípojky a kanalizace. Pozemek je poslední, rohový v tiché slepé uličce s výhledem na pastvinu koní. Obec je v srdci CHKO Křivoklátsko - v okolí nádherné lesy....
Prodáme rohový, mírně svažitý pozemek v obci Broumy, okres Beroun. 30 minut autem na metro Zličín. Nová asfaltová příjezdová cesta, vjezd na pozemek, chodníky, osvětlení, kanalizace, obecní vodovod, všechny přípojky a kanalizace. Pozemek je poslední, rohový v tiché slepé uličce s výhledem na pastvinu koní. Obec je v srdci CHKO Křivoklátsko - v okolí nádherné lesy. V pěší vzdálenosti školka, 9 tříd ZŠ, lékař, zubař, obchod, kadeřník, kino. V ulici žijí mladé rodiny s dětmi.

Na pozemku je nová základová deska 6,5x9,5m na dvoupodlažní dům 4+kk. V ceně je připravená a schválená stavební dokumentace.

Pozemek je za dotovanou cenu od obce, která se snaží aby se v obci usídlily mladé rodiny. Aby mohl být prodán za tuto cenu, je třeba aby budoucí kupující splnil následující kritéria:

1) Pozemek může být prodán pouze páru, kde alespoň jeden z dvojice je věkem max. 35 let. Nebo i páru staršímu, v tom případě však musí mít ve společné péči alespoň jedno nezletilé dítě.
2) Kolaudace do 2 let.
3) Po kolaudaci je třeba přihlásit trvalé bydliště celé domácnosti do obce Broumy.
4) Po dobu 5 let od kolaudace nebude pozemek s budoucím domem prodán jiné osobě (v případě že ano, doplatí se dotovaná cena obci).

Více informací a prohlídky na telefonu 724 168 896
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.237 m²
cena:
900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více