Pronájem bytu 2+kk bez realitky

5.května, Dolní Břežany, Středočeský kraj

10.000 Kč + 2.371 Kč

Popis

3 roky starý byt (vnitřní obytná plocha 80m2) v novostavbě na hranici Prahy 4 (MHD samozřejmost), rezidenční čtvť, vlastní oplocená zahrádka přímo u bytu (plocha 38m2). Veliký sklep o ploše 15m2 a vlastní parkovací stání. Vše v ceně pronájmu. BYT JE V PERFEKTNÍM STAVU!

Dispozice: Velký obývací pokoj s kk, velká ložnice, předsíň, koupelna, wc, komora. Francouzské okno v obývacím pokoji (s výstupem na zahrádku). Vše ještě v záruce. Kompletně zařízený kk se spotřebiči vč. velké lednice, mikrovlnky, kávovaru, elektr. konvice, jídel. servisu, nádobí apod. Záclony, závěsy, koupelna s aut. pračkou, skříně, postele, jídelní stůl se židlemi apod. Sedačka, konferenční stolek, a tv v obýváku. Možno okamžitě bydlet, stačí si donést peřiny.

OBEC: MHD 80m od domu, na metro Budějovická 20min autobusem, 15 min autem. Na Prahu 4-Krč autem 10 min. MHD jezdí v obci VELMI DOBŘE, dokonce i o víkendech. Dostat se na metro je otázkou chvilky! V obci kompletní vybavenost: restaurace, obchody, supermarket Tesco, Česká Spořitelna, bankomat, bazén, škola, několik školek, nová poliklinika s mnoha ordinacemi a nejnovějším lékařským vybavením - k dispozici praktičtí lékaři, dětští lékaři, zubaři, ortopéd, rehabilitace, diabetologie, kardiologie, neurologie, endokrinologie, plicní, ORL, oční a další, lékárna, benzínová pumpa apod. Obec získala několik ocenění za svou vybavenost, najdete tu nádherný lesopark, několik velikých hřišť pro ději, areál pro volnočasové aktivity, skvěle fungující mateřské centrum určené pro maminky s dětmi, velké fitko s nabídkou mnoha programů skupinového cvičení apod. TOTO JE BYDLENÍ NA TZV. DOBRÉ ADRESE.

Nájemník si sám zvlášť platí plyn a elektřinu, smlouva s rozvodnými závody je na jméno nájemníka a výše měsíčních záloh závisí čistě na tom, jak si to nájemník dohodne ve smlouvě s ČEZ a Pražskou plynárenskou. (Při šetrném hospodaření dělají zálohy na plyn a elektriku dohromady 1500,-Kč měsíčně). Pouze dlouhodobé pronájmy, minimálně 1 rok. Pobyt se zvířetem není možný. Kouření možné pouze na zahrádce, nikoliv v bytě.

Kompletní finanční kalkulace:
Čisté nájemné za kompletně zařízený byt včetně zahrádky, parkovacího stání a sklepa: 10 000,-Kč (To máte méně, než byste zaplatili za nezařízený starý obecní byt stejné velikosti například na Praze 10.)

Služby při obsazení bytu 2 osobami (v této částce jsou zálohy na vodné, stočné, odvoz odpadu, osvětlení v domě, úklid domu, činnost domovníka, výtah, pojištění, fond oprav): 2 676,-Kč
Celkem za byt: 12 676,-Kč (+ zálohy na spotřebu plynu a elektřiny placené přímo plynárnám a elektrárnám)

K nastěhování: dle dohody, možno během několika dnů.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 21688
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 2+kk
Plocha 118 m²
Cena: 10.000 Kč
Poplatky: 2.371 Kč
Město: Dolní Břežany
Typ vlastnictví: Ostatní
Typ budovy: Ostatní
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

8 570

Aktivních inzerátů
bez provize

12 162

Realizovaných obchodů
tento rok

594 846 271 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem bytu 2+kk bez realitky

10.000 Kč + 2.371 Kč