Prodej rekreačního objektu 240 m² bez realitky

Úboč, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Bývalý církevní objekt v Úboči. Barokní objekt z roku 1728, který navrhl architekt F. M. Kaňka, je přízemní s vikýřem v mansardové střeše. Chalupa byla v posledních letech rekonstruována, je vybavena veškerým nábytkem, 5 pokoji o dvou lůžkách, kuchyní a jídelnou, dvěma WC a koupelnami s teplou vodou. Součástí domu je velký areál zahrady (2828 m2) obehnaný...
Bývalý církevní objekt v Úboči. Barokní objekt z roku 1728, který navrhl architekt F. M. Kaňka, je přízemní s vikýřem v mansardové střeše. Chalupa byla v posledních letech rekonstruována, je vybavena veškerým nábytkem, 5 pokoji o dvou lůžkách, kuchyní a jídelnou, dvěma WC a koupelnami s teplou vodou. Součástí domu je velký areál zahrady (2828 m2) obehnaný kamennou zdí se šeříky. Uprostřed oválné zahrady na vyvýšeném místě bývalé gotické tvrze se nalézá stodola a maštal se zachovalými obrannými příkopy. Na zahradě je několik vzrostlých ovocných stromů a pět obrovských ořešáků.
Úboč leží na Chudenicku - na rozhraní okresu Domažlice - Klatovy. Obec je vzdálena 15 km od přechodu do Německa - Všeruby, 12 km od Domažlic a 48 km od Plzně. Stavba se nachází v malebné vesničce, která má v okolí mnoho zřícenin a atraktivní přírodní scenérie.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
240 m²
cena:
2.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více