Prodej nebytového prostoru 1.201 m² bez realitky

Chotucká, Křinec, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Čerpací stanice s Nonstop Barem – Hernou se nachází u ul. Chotucká, města Křinec, postavena v r. 2003, majetkově je plně ve vlastnictví prodejce. Disponuje technologiemi – stojan ADAST multiproduktový, úložiště: B95 (16 tis. litrů), NM (20 tis. litrů), úkap (4 tis. litrů), měření – Indikon Harrier, konzole BENČ. Veškerý výdej je napojen na výpočetní techniku s...
Čerpací stanice s Nonstop Barem – Hernou se nachází u ul. Chotucká, města Křinec, postavena v r. 2003, majetkově je plně ve vlastnictví prodejce. Disponuje technologiemi – stojan ADAST multiproduktový, úložiště: B95 (16 tis. litrů), NM (20 tis. litrů), úkap (4 tis. litrů), měření – Indikon Harrier, konzole BENČ. Veškerý výdej je napojen na výpočetní techniku s řídícím systémem. V rámci obslužné budovy je prodejní shop, sociální zařízení a místnost pro obsluhu a úklid. Pokladna s propojením na PC. Technologie, prodejna, sociální zařízení, kancelářské zázemí - vše zařízeno potřebným vybavením a certifikáty. Celé výdejní místo je v dostatečné míře zastřešeno. Cenový totem je mechanický, osvětlený. Doplňkové zařízení: kompresor na huštění pneumatik.
Součástí čerpací stanice je provozovna Baru - Herny postavena v r. 2010, kolaudace pro nonstop provoz, vydáno povolení na umístění 5x VLT, bar, sociální zařízení, přípravna / sklad, kancelář – vše dle platných norem pro gastronomii. Interiér je nutno zařídit nábytkem, technologie jsou vybaveny. Objekt baru má pochozí střechu + ocelové schodiště – možno zřídit terasu. Venkovní prostranství vhodné pro zahrádku. Nemovitosti jsou nabízeny k prodeji přímým vlastníkem. Kontakt: pechova@markconsulting.eu, Tel.: 774 – 448 774.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.201 m²
cena:
6.530.900 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více