Pronájem bytu 2+1, 53 m² bez realitky

Na Vítězné pláni, Praha - Nusle

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Byt je v klidném místě, jen 300 m od stanice metra Vyšehrad a 200 m od tramvaje 18 a autobusu 193. Je v osobním vlastnictví a po rekonstrukci koupelny (vybavena automatickou pračkou) a samostatného WC. Nové jsou veškeré el. rozvody a datová síť. Topení a teplá voda jsou zajišťovány kotelnou v domě. Společné prostory domu mají rovněž novou el. instalaci a osvětlení v...
Byt je v klidném místě, jen 300 m od stanice metra Vyšehrad a 200 m od tramvaje 18 a autobusu 193. Je v osobním vlastnictví a po rekonstrukci koupelny (vybavena automatickou pračkou) a samostatného WC. Nové jsou veškeré el. rozvody a datová síť. Topení a teplá voda jsou zajišťovány kotelnou v domě. Společné prostory domu mají rovněž novou el. instalaci a osvětlení v podhledech. Byt je světlý s výhledem z kuchyně do parku vnitrobloku. Pokoje mají samostatný vchod stejně jako kuchyň. Na kuchyň navazuje komora s úložným prostorem. V kuchyni je elektrický sporák a velká lednice s mrazákem a nová, velká kuchyňská linka..
Oba pokoje jsou vybaveny základním nábytkem, který může být doplněn nebo naopak vyklizen.
V pokoji je plně funkční TV s příjmem DVB - T. Nejbližší nákupní centrum Galerie Arkády Pankrác jsou 2 zastávky metra, stejně jako na Václavské náměstí. Prodejny potravin v okolí. Poplatky se zúčtovávají podle skutečných nákladů.
zobrazit celý popis
The apartment is in a quiet location only 300 meters from the metro station Vysehrad, 200 m from tramway 18 and bus 193. It is in private ownership and after the reconstruction of the bathroom (with washing machine) and separate toilet. The new, all electric distributions and data network. Heating and hot water are provided in the boiler house. Common areas of the building have also a new...
The apartment is in a quiet location only 300 meters from the metro station Vysehrad, 200 m from tramway 18 and bus 193. It is in private ownership and after the reconstruction of the bathroom (with washing machine) and separate toilet. The new, all electric distributions and data network. Heating and hot water are provided in the boiler house. Common areas of the building have also a new power installation and lighting in the ceiling. The apartment is bright with views from the kitchen into the courtyard park. Rooms have a separate entrance as well as a kitchen.. The kitchen is connected to the storage chamber. The kitchen has an electric cooker and large fridge freezer, new furniture. Both rooms are equipped with basic furniture that can be added or vice versa cleared. The room is with fully functional TV with DVB - T. The nearest shopping center Gallery Arcade Pankrac are 2 metro stops, as well as Wenceslas Square. Fees depend on a real consumption.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
53 m²
cena:
9.900 Kč
poplatky:
3.900 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více